Bolechowo 750×200 – maj 2017

Sieć hoteli Aiden i Sadie

Best Western Hotels & Resorts ogłosił lokalizacje pierwszych obiektów marek Aiden Hotel i Sadie Hotel. Pierwszy Aiden Hotel został właśnie otwarty w stolicy Korei Południowej, w dzielnicy Gangnam-gu, a już wkrótce kolejne otwarcia w Europie i Ameryce Północnej.

Aiden Hotel w Seulu

Warszawa, 26 listopada 2018 r. – Best Western Hotels & Resorts podała lokalizacje hoteli nowych marek butikowych Aiden Hotel℠ i Sadie Hotel℠, które niedawno zostały wprowadzone przez sieć na rynek. Pierwszy Hotel Aiden został otwarty w minionym miesiącu w Seulu, a już wkrótce kolejny pojawi się niedaleko Paryża. Z kolei pierwsze trzy Hotele Sadie zostaną otwarte w 2020 roku w USA – w Tampa na Florydzie, Fredericksburgu w Teksasie oraz w Nowym Jorku.

Hotele Sadie i Hotele Aiden stworzono z myślą o kreatywnym wykorzystaniu przestrzeni i technologii, co zapewni gościom wyjątkowe wrażenia. Starannie zaprojektowane wnętrza oraz elementy wystroju oddające lokalny koloryt są odpowiedzią na potrzeby współczesnych podróżnych. Nowe marki wypełnią lukę w segmencie hoteli upscale, dając deweloperom szansę na kreatywność i włączenie do projektów, planów modernizacji czy rebrandingu już istniejących obiektów elementów zainspirowanych regionem, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnej stylistyki.

Pierwszy Hotel Aiden został otwarty w tym miesiącu, w południowo-wschodniej dzielnicy Seulu – Gangnam-gu. 151-pokojowy hotel butikowy oferuje podróżującym wiele więcej niż sam nocleg, zapewniając gościom poczucie przygody i zabawy. Dzięki nowoczesnym, stylowym fotelom, wielofunkcyjnej przestrzeni wspólnej, wygodnemu mobilnemu zameldowaniu i zainspirowanym lokalnie projektom, hotel gwarantuje swoim gościom świeże i innowacyjne podejście, które wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji.

– Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania markami Aiden Hotel i Sadie Hotel, jednocześnie jesteśmy podekscytowani otwarciem naszego pierwszego Aiden Hotel na tak kluczowym rynku jakim jest Seul, zaledwie kilka tygodni po wejściu marki na rynek – powiedział David Kong, Prezes i Dyrektor Generalny w Best Western Hotels & Resorts. Aiden Hotel jest ekskluzywną marką butikową, która idealnie wpasowuje się w rytm Seulu, dając swoim gościom obietnicę przygody i ciekawych doświadczeń. Wraz z rozwojem tych dwóch marek, stanie się oczywiste, jak bardzo Hotele Aiden i Hotele Sadie różnią się od innych marek obecnych na rynku, łącząc technologię ze sztuką, wprowadzając innowacje oraz pełne koloru projekty, zainspirowane stylem poszczególnych lokalizacji. Niezależnie czy projekt dotyczy przebudowy istniejącego obiektu, czy budowy nowego, gwarantujemy właścicielom, że dzięki wsparciu dedykowanego zespołu, pomożemy im w szybki i skuteczny sposób osiągnąć sukces.

Drugi obiekt pod szyldem Aiden Hotel zostanie otwarty pod Paryżem jeszcze w tym miesiącu. Na gości hotelu będzie czekać 90 pokoi, przestrzeń wielofunkcyjna, bar, restauracja, basen oraz trzy sale konferencyjne dla klientów biznesowych. Pokoje zostały urządzone w eleganckim i wyrafinowanym stylu.

Już wkrótce, siostrzana marka Aiden Hotel – Hotel Sadie – zadebiutuje w Nowym Jorku, we Fredericksburgu w Teksasie oraz w Tampa na Florydzie. Ten ostatni, zostanie oddany do użytku wiosną 2020 i będzie oferował gościom 70 komfortowo urządzonych pokoi. Niedługo po nim, Hotel Sadie pojawi się na mapie Nowego Jorku, którego stylowy i awangardowy klimat idealnie wpasuje się w charakter Wielkiego Jabłka. Obiekt w teksańskim stanie, znajdzie się w Texas Hill Country, regionie cieszącym się ponad 45 winnicami i winiarniami. Wszystkie trzy hotele będą konkurować w segmencie upscale, oferując innowacyjne udogodnienia, które mają łączyć najnowocześniejsze technologie z lokalną atmosferą.

Więcej informacji nt. Aiden Hotel i Sadie Hotel znajduje się na stronie BestWestern.com

x

Zobasz także

Nowy magazyn opon

Firma Bridgestone Poznań – jeden z największych pracodawców w regionie – oficjalnie otworzyła nową część ...

Kameralny hotel przy Woźnej

Od kilku dni poznańscy turyści mają możliwość rezerwacji noclegu w zupełnie nowych apartamentach w samym ...

Nasz przyjaciel wiatr

Najwyższa Izba Kontroli trafnie ujmuje problemy sektora odnawialnych źródeł energii – to stanowisko Polskiego Stowarzyszenia ...

Dwa hotele w jednym

Hotel Novotel Poznań Centrum to obiekt wpisany w panoramę miasta od wielu lat. W ostatnim ...

Remont kamienicy UA

Firmy Orlikon, Dota, Infracon i Demiurg złożyły wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu, ogłoszonym ...