Ukraina

60 mln logowań

E-Urząd Skarbowy (e-US) to nowoczesny kanał komunikacji na linii urząd skarbowy – klient, dostępny na stronie podatki.gov.pl.
Popularność serwisu stale rośnie. Od uruchomienia e-US 1 lutego 2021 r. zalogowano się do niego już ponad 60 mln razy.
W serwisie udostępnione są różne usługi Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) dzięki czemu wiele spraw podatkowych można załatwić bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym, na poczcie czy w banku.

Korzystanie z e-Urzędu Skarbowego to wygoda, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Założeniem serwisu jest ułatwienie załatwiania spraw podatkowych różnym grupom naszych klientów i dostosowanie e-usług KAS do indywidualnych potrzeb. Stąd usługi przygotowane z myślą o notariuszach czy pełnomocnikach. e-US budowany jest etapami i sukcesywnie dodajemy w nim nowe funkcjonalności. Aktualnie pracujemy nad udostępnieniem kolejnych pism i wniosków oraz dalszymi ułatwieniami komunikacji elektronicznej z podatnikami. Popularność serwisu cały czas rośnie o czym świadczy ponad 60 mln logowań– mówi szef KAS Magdalena Rzeczkowska.

x

Zobasz także

Nadchodzi czas PIT-ów

Od 15 lutego do 2 maja br. podatnicy będą składać zeznania podatkowe za 2022 r. ...

Komornicy w e-US

Usługi dla komorników w e-Urzędzie Skarbowym W serwisie e-Urząd Skarbowy (e-US) udostępniliśmy pierwszą z usług, ...

Budżet UE na 2023 rok

14 listopada 2022 roku zakończyły się negocjacje między Radą UE, a Parlamentem Europejskim w sprawie ...

Plan emisji monet i banknotów

Narodowy Bank Polski ogłosił plan emisji okolicznościowych monet i banknotów. Upamiętnione zostaną wydarzenia i uhonorowani ...

Monety z ekonomistami

Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu dwie nowe srebrne monety kolekcjonerskie z serii „Wielcy polscy ...