Ukraina

60 mln logowań

E-Urząd Skarbowy (e-US) to nowoczesny kanał komunikacji na linii urząd skarbowy – klient, dostępny na stronie podatki.gov.pl.
Popularność serwisu stale rośnie. Od uruchomienia e-US 1 lutego 2021 r. zalogowano się do niego już ponad 60 mln razy.
W serwisie udostępnione są różne usługi Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) dzięki czemu wiele spraw podatkowych można załatwić bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym, na poczcie czy w banku.

Korzystanie z e-Urzędu Skarbowego to wygoda, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Założeniem serwisu jest ułatwienie załatwiania spraw podatkowych różnym grupom naszych klientów i dostosowanie e-usług KAS do indywidualnych potrzeb. Stąd usługi przygotowane z myślą o notariuszach czy pełnomocnikach. e-US budowany jest etapami i sukcesywnie dodajemy w nim nowe funkcjonalności. Aktualnie pracujemy nad udostępnieniem kolejnych pism i wniosków oraz dalszymi ułatwieniami komunikacji elektronicznej z podatnikami. Popularność serwisu cały czas rośnie o czym świadczy ponad 60 mln logowań– mówi szef KAS Magdalena Rzeczkowska.

x

Zobasz także

Granica na 10-złotówce

27 stycznia 2022 roku Narodowy Bank Polski wyemitował srebrną monetę kolekcjonerską „Ochrona polskiej granicy wschodniej” ...

Zagrożony kredyt złotówkowy

O tym, że osoby, które zaciągnęły kredyty denominowane we franku, coraz częściej decydują się na ...

Jaka siła złotego

Złoty ma za sobą nieudany tydzień. Analitycy nie spodziewają się jego wzmocnienia przed końcem roku. ...

Boom na kredyty hipoteczne

Doradcy kredytowi przyznają, że jeszcze nigdy w ich karierze nie mieli tak napiętego grafiku. A ...

Rating Polski bez zmian

1 października 2021 r. agencja ratingowa S&P ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na ...