Nickel 750×200 – Dąbrówka
Nickel 750×100 – Botaniczna

Anna Głowacz Head of Industrial w AXI IMMO

Z początkiem lipca na stanowisko Head of Industrial–Leasing Agency w AXI IMMO została nominowana Anna Głowacz, dotychczasowy partner spółki, Associate Director Industrial & Logistic i dyrektor oddziału w Katowicach.

Przejmując te zadania w dziale Industrial, Anna Głowacz będzie odpowiadać za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem najmu, a także budowanie i wzmacnianie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

AXI IMMO dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujemy doświadczonych i silnych liderów. Anna to osoba, która jest ważnym filarem naszej firmy, ma duże zasługi w tworzeniu jej sukcesów oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dlatego była dla nas naturalnym kandydatem na stanowisko osoby zarządzającej działem Industrial – mówi Renata Osiecka, partner zarządzająca AXI IMMO.

Anna Głowacz związana jest z branżą nieruchomości przemysłowych od ponad dziesięciu lat. Przed dołączeniem do zespołu AXI IMMO zdobywała doświadczenie agencyjne, również na stanowiskach dyrektorskich. Na Śląsku wspierała rozwój firmy biorąc aktywny udział w transakcjach najmu oraz nabycia nieruchomości magazynowych i przemysłowych, jak również zarządzając zespołem konsultantów aktywnych w południowej Polsce. Pracowała przy podpisaniu umów z wieloma renomowanymi najemcami.

Jestem przekonana, że nominacja Anny Głowacz przysłuży się dalszemu rozwojowi AXI IMMO – ocenia Renata Osiecka.

x

Zobasz także

Trwa remont ul. Rybaki

Na jednym pasie ul. Rybaki, od ul. Kwiatowej do ul. Krakowskiej, usunięto już dotychczasową   ...

Andersia – kontynuacja

W maju inwestor Von Der Hayden Group poinformował, że pustą działkę na placu Andersa   ...

Perspektywa II Echo Investment

Budynki mieszkalne z drugiego i trzeciego etapu poznańskiego Osiedla Perspektywa, zostaną wybudowane przez firmę Eiffage ...

Węzeł przesiadkowy Rokietnica

Mieszkańcy Rokietnicy coraz bliżej wielkich zmian. Projekt węzła przesiadkowego PKP w Rokietnicy przeszedł pozytywnie ocenę ...

Pływalnia w „Parku Strzelnica”

Gmina Mosina podpisała umowę z wybranym w drodze przetargu projektantem o wykonanie dokumentacji projektowej, wraz ...