Nickel 750×200 – Botaniczna
Agrobex 750×100 – czerwiec 2017

Anna Głowacz Head of Industrial w AXI IMMO

Z początkiem lipca na stanowisko Head of Industrial–Leasing Agency w AXI IMMO została nominowana Anna Głowacz, dotychczasowy partner spółki, Associate Director Industrial & Logistic i dyrektor oddziału w Katowicach.

Przejmując te zadania w dziale Industrial, Anna Głowacz będzie odpowiadać za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem najmu, a także budowanie i wzmacnianie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

AXI IMMO dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujemy doświadczonych i silnych liderów. Anna to osoba, która jest ważnym filarem naszej firmy, ma duże zasługi w tworzeniu jej sukcesów oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dlatego była dla nas naturalnym kandydatem na stanowisko osoby zarządzającej działem Industrial – mówi Renata Osiecka, partner zarządzająca AXI IMMO.

Anna Głowacz związana jest z branżą nieruchomości przemysłowych od ponad dziesięciu lat. Przed dołączeniem do zespołu AXI IMMO zdobywała doświadczenie agencyjne, również na stanowiskach dyrektorskich. Na Śląsku wspierała rozwój firmy biorąc aktywny udział w transakcjach najmu oraz nabycia nieruchomości magazynowych i przemysłowych, jak również zarządzając zespołem konsultantów aktywnych w południowej Polsce. Pracowała przy podpisaniu umów z wieloma renomowanymi najemcami.

Jestem przekonana, że nominacja Anny Głowacz przysłuży się dalszemu rozwojowi AXI IMMO – ocenia Renata Osiecka.

x

Zobasz także

Mieszkaniówka w wirtualnym świecie?

Jeden ruch palcem i z kuchni przenosimy się do sypialni. Kolejny – jesteśmy na zewnątrz ...

Mikael Colville-Andersen na 2. Festiwalu Architektury

Gościem specjalnym drugiej edycji Festiwalu Architektury będzie Mikael Colville-Andersen – światowej sławy kanadyjsko-duński ekspert z ...

Studenci architektury odebrali nagrody

Stowarzyszenie Architektów Polskich podsumowało XXXVII już konkurs im. prof. architekta Władysława Czarneckiego na najlepsze prace ...

Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”

Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. ...

W kwietniu biegacze wracają do Pobiedzisk

22 kwietnia to kolejna ważna data w kalendarzu biegacza. Tego dnia odbędzie się III Bieg ...