Nickel 750×200 – Dąbrówka
Agrobex 750×100 – czerwiec 2017

Baltic Cliff dla ciała i duszy

Jesień nad morzem to niesamowita pora roku. Piękne złote zachody słońca, spacery po plaży oraz rześkie powietrze i co najważniejsze cisza przeplatana jedynie szumem fal. W razie niesprzyjającej pogody warto zapewnić sobie pobyt w miejscu, gdzie czeka wiele atrakcji dla ciała i duszy. Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness przygotowało dla klientów wyjątkowe oferty pobytowe. Promocyjna oferta jesienno-zimowa obowiązuje do 20 grudnia 2014 roku. Ceny za jedną noc w luksusowych apartamentach zaczynają się od 250 zł/osobodzień. Każdy kto zdecyduje się przyjechać do Baltic Cliff na pewno nie będzie się nudził!
Obiekt posiada basen wzbogacony kaskadami wodnymi, jacuzzi, saunę suchą i mokrą, kubeł zimnej wody oraz grotę lodową. Oprócz atrakcji wodnych na basenie dostępna jest słoneczna łąka, której promienie działają pozytywnie nie tylko na skórę, ale również ogólne samopoczucie.
Dla aktywnych przygotowaliśmy poranny jogging oraz nordic walking, a wszystko to prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Na tych co nie lubią biegać, czekają przyrządy do ćwiczeń.
Najmłodsi spędzą miło czas w bogato wyposażonej sali zabaw z kącikiem gier, a przy sprzyjającej pogodzie na trampolinie usytuowanej na świeżym powietrzu.
W kompleksie znajduje się strefa Spa, w której można oddać się chwilom błogiego relaksu i odprężenia. Specjaliści zadbają by każda minuta spędzona na zabiegach była niezapomniana i bogata we wrażenia. Dzięki szerokiej gamie zabiegów każdy wypoczywający znajdzie coś dla siebie.
Właściciel apartamentowca przygotował także oferty promocyjne na Andrzejki, Mikołajki, święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. W końcu to czas, gdy każdy chce odpocząć i dobrze się bawić!
Więcej na temat aktualnej oferty jesiennej znajdą Państwo na stronie www.BalticCliff.pl w zakładce pakiety pobytowe.

x

Zobasz także

Inteligentne apartamenty w Juracie

Każdy apartament w inwestycji Verano Residence realizowanej obecnie przez Dekpol S.A. w Juracie zostanie wyposażony ...

Szczyrk kusi inwestorów apartamentami wakacyjnymi pod wynajem

Szczyrk, jedna z najbardziej znanych polskich miejscowości w górach zaczyna walczyć o inwestorów, którzy myślą ...

Ruszyła budowa Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

Gorzowska Firma Budnex ruszyła z budową swojej kolejnej nadmorskiej inwestycji. Porta Mare Baltica powstaje w ...

Porta Mare Wellness & SPA już jest

Gorzowska firma Budnex wprowadziła do swojej oferty największą i najbardziej prestiżową nadmorską inwestycje. Porta Mare ...

Słoneczne Tarasy w Dziwnówku coraz większe

Powstające w malowniczym, nadmorskim Dziwnówku Porta Mare Słoneczne Tarasy zyskały kolejny etap. Firma Budnex wprowadziła ...