Ładowarki emu.energy

Bezpiecznie i oszczędnie


Polski Instytut Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji:„Facility&PropertyManagement -bezpieczna i oszczędna nieruchomość” odbędzie się ona 25 kwietnia, we Wrocławiu. Wymagana jest rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zarządzanie nieruchomością stawia przed zarządcą wiele wyzwań –kwestia bezpieczeństwa w budynku, utrzymanie urządzeń i obiektów, outsourcing, kontrola finansowa, relacje z klientami.

Ogromna odpowiedzialność ciążąca na osobach wykonujących ten zawód zmusza je do stałego podnoszenia kwalifikacji.Konferencja ma za zadanie przedstawienie najnowszych trendów w obszarze nieruchomości. Zaproszeni eksperci postarają się poszerzyć wiedzę Uczestników na temat możliwości, jakie niosą ze sobą nowe technologie. Organizator zaprasza do udziału przedstawicieli właścicieli obiektów (takich jak biura, centra handlowe, magazyny, hipermarkety, sieci sklepów), Facility Menedżerów, Property Menedżerów, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, dyrektorów administracyjnych, dyrektorów technicznych, zarządców nieruchomości komercyjnych, deweloperów oraz architektów. Udział w konferencji jest bezpłatny dla powyższych osób.

W programie konferencji m.in. następujące zagadnienia:-building management system;-monitoring wizyjny i kontrola dostępu;-systemy automatyki i bezpieczeństwa w budynkach;-zarządzanie środkami trwałymi;-Big Data;-technologie mobilne i chmurowe;-zarządzanie wydajnością przedsiębiorstwa;-zarządzanie projektami;-planowanie i zarządzanie jakością;-systemy utrzymania obiektów i urządzeń;-outsourcing (ekonomiczny, techniczny, infrastrukturalny);-greenbuilding -zielony wymiar funkcjonowania obiektów;-planowanie i zarządzanie przestrzenią użytkową;-kontrola finansowa;-zarządzanie relacjami z klientem;-zarządzanie nieruchomościami;-zarządzanie kontraktami.Czas trwania: 09.30 –15.00
Istnieje możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań, sprzętów i usług przed zgromadzonym audytorium. Szczegóły dostępne są u Organizatora.

x

Zobasz także

Olivia Star najwyższa

Olivia Star z najwyższym punktem widokowym w Polsce Północnej ruszyła 18 lipca. System rezerwacyjny został ...

Zielone przystanki w Toruniu

Na budowanym węźle przesiadkowym w al. św. Jana Pawła II powstanie pierwszy w Toruniu „zielony ...

Śląski Dom Optymalny

Budowa modelowego Domu Optymalnego w Radostawicach na Śląsku postępuje dużymi krokami. Wnętrza są już niemal ...

Apel do zakochanych

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta Wrocławia przekazał wykonawcy most Tumski do remontu. Został zamknięty 16 ...

Refulacja plaż

Kończy się pierwszy etap refulacji w Ostrowie. Plaże o szerokości przekraczającej 100 metrów od wejścia ...