Finansowanie pomostowe

Biurowiec SZUCHA

Agencja doradcza CBRE będzie odpowiadała za komercjalizację prestiżowego budynku biurowego SZUCHA Premium Offices w Warszawie.

Inwestycja należąca do Green Property Group, zlokalizowana u zbiegu alei Szucha i ulicy Litewskiej, oferuje ponad 6 500 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz niepowtarzalny design, który wyróżnia biurowiec na tle innych warszawskich obiektów.

Budynek biurowy SZUCHA Premium Offices powstał w lokalizacji o bogatej historii, a częścią inwestycji stał się XIX-wieczny, neorenesansowy Pałacyk Szucha, zwana dawniej Pałacykiem Generałowej Marii Agapijew, który znajdował się w tym miejscu od 1895 roku. Pałacyk Szucha został poddany renowacji i stał się unikalnym elementem nowoczesnej inwestycji. Butikowy biurowiec oferuje siedem pięter nowoczesnej powierzchni biurowej, uzupełnionej o przestrzenie konferencyjne, usługowe oraz restauracyjne, trzypoziomowy parking podziemny oraz trzy kaskadowe tarasy o łącznej powierzchni 1 200 mkw. Do dyspozycji najemców będzie również ogród okalający willę o powierzchni 1 300 mkw.

Wyjątkowe jest również wnętrze SZUCHA, które w odróżnieniu od wielu warszawskich biurowców, jest pełne roślinności: pionowy ogród wzrastający na kilka kondygnacji stanowi zielone serce obiektu, nadając mu oryginalny sznyt, poprzez połączenie natury z nowoczesnym designem.

SZUCHA znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz siedziby Trybunału Konstytucyjnego, i jest doskonale skomunikowany, co stanowi ogromny atut dla najemców.

SZUCHA Premium Offices jest przykładem inwestycji, w której z sukcesem połączono jakość, wygodę oraz ergonomię. Biurowiec doskonale wpisuje się w tkankę miejską i oferuje najemcom nie tylko wysokiej jakości powierzchnie, ale także funkcje towarzyszące, które w dzisiejszych czasach często decydującym czynnikiem w walce o talenty na rynku pracy. Unikalne otoczenie biurowca, zielone tarasy, usługi dodatkowe oraz świetna lokalizacja będą atutami w rękach najemców, stanowiąc odzwierciedlenie charakteru, wartości oraz prestiżu ich marki mówi Radosław Pawlak, Dyrektor w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE.

x

Zobasz także

Magazyny jak grzyby

W ciągu ostatnich dwóch lat całkowity zasób nowoczesnej powierzchni magazynowej i logistycznej w Polsce wzrósł ...

Wegański apartament Hiltona

Sieć hotelowa Hilton udowadnia, że weganizm to nie tylko dieta, ale także styl życia. W ...

Rozbudowa Dachsera w Poznaniu

Firma Dachser powiększyła swój poznański oddział, rozbudowując dotychczasowy cross-dock o ponad 2,6 tys. mkw. W ...

Nowy magazyn opon

Firma Bridgestone Poznań – jeden z największych pracodawców w regionie – oficjalnie otworzyła nową część ...

Kameralny hotel przy Woźnej

Od kilku dni poznańscy turyści mają możliwość rezerwacji noclegu w zupełnie nowych apartamentach w samym ...