Ładowarki emu.energy

Biznes Park w Wysogotowie

Wysogotowo Biznes Park to nowy projekt deweloperski przygotowany do sprzedaży przez firmę Urbidom. Inwestycja powstanie w podpoznańskim Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej. Za przygotowanie koncepcji architektonicznej inwestycji odpowiada biuro Woźniak Projekt z Przeźmierowa. Projekt powstaje jako odpowiedź na niezaspokojone zapotrzebowanie na nowoczesną przestrzeń dla małych i średnich firm. W Biznes Parku na łącznej powierzchni 4.400 m kw. znajdzie się 12 indywidualnych obiektów o wielorakim przeznaczeniu. Przyszli nabywcy znajdą tam obiekty dostosowane do różnej działalności m.in.: magazynowej, sprzedaży hurtowej i detalicznej, usługowej, warsztatowej oraz nieuciążliwej produkcji.
W razie potrzeby poszczególne budynki będzie można łączyć w większe powierzchnie, które dadzą wiele konfiguracji od 350 do 1.700 m kw. Każdy budynek może być wyposażony w część biurową o powierzchni dowolnie wybranej przez użytkownika. Teren inwestycji będzie dozorowany i ogrodzony. Deweloper przygotuje również całą niezbędną infrastrukturę w tym m.in. miejsca parkingowe, drogi wewnętrzne, miejsca rozładunkowe.

Budowa według założeń inwestora rozpocznie się we wrześniu tego roku, a przewidywany termin zakończenia inwestycji to wiosna 2011. Jak informuje dyrektor spółki Marcin Witkowski klienci mogą już składać rezerwacje na wybrane powierzchnie. Ceny kupna najmniejszych budynków z zagospodarowaną działką zaczynają się od 1.350.000 zł netto. Na obecnym etapie klienci mogą dowolnie dopasować powierzchnie do własnych potrzeb.

x

Zobasz także

Zamiast pałacu – hotel

Hotel, restauracja, tapas bar w stylu hiszpańskim i wina z całego świata. To wszystko ma ...

Czy zabraknie magazynów

Od początku lipca do końca września 2019 r. zasoby nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce zwiększyły ...

Największy hotel Trójmiasta

Położony w historycznej części miasta, Radisson Hotel & Suites, Gdańsk, z ofertą ponad 340 pokoi ...

A jednak Andersia Silver?

Przy okazji 30-lecia Von der Heyden Group, firma zdradziła plany na przyszłość – podał epoznan.pl. ...

SPAR za Piotra i Pawła

SPAR sfinalizował umowę przejęcia Grupy Piotr i Paweł. Transakcja ta oznacza realizację planu inwestycyjnego oraz ...