Bliźniaczy Villa Park

Osiedle 26 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przygotowuje spółka ARL Invest. Zespół powstanie w Wirach w gminie Komorniki, przy ul. Szreniawskiej. Pracownia ASP Targoński zaprojektowała zespół domów bliźniaczych o powierzchni użytkowej od 120 do 188 m kw. Położone są na działkach od 152 do 730 m kw. Domy połączone będą ze sobą garażami. Części mieszkalne nie mają ścian wspólnych. Inwestor przygotuje budynki w standardzie deweloperskim przystosowanym do indywidualnego wykończenia. Domy będą posiadały wszystkie instalacje, grzejniki, piece dwufunkcyjne. Za taki standard deweloper ustalił cenę 4200-4700 zł/m kw. Urządzi również teren osiedla zagospodarowując drogi dojazdowe, oświetlenie.
W tej chwili inwestor oczekuje na pozwolenie na budowę, które spodziewa się uzyskać w czerwcu. Cykl budowlany ma potrwać 9 miesięcy.
Kompleks mieszkalny Villa Park położony jest w odległości 5 km od zachodniej granicy Poznania, w bezpośredniej bliskości lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego, szkoły, przedszkola i parku. Ma łatwy dostęp do dróg komunikacyjnych: Poznań-Wrocław oraz autostrady A2, a także dogodne połączenia autobusowe z centrum Poznania.

x

Zobasz także

Termomodernizacja w TBS-ach

Senat zaproponował, by również lokale w zasobach Towarzystw Budownictwa Społecznego mogły być remontowane przy wsparciu ...

Wysyp domków jednorodzinnych

W 2019 r. w Poznaniu zbudowano 470 domów jednorodzinnych – najwięcej w ciągu dekady. Wzrosła ...

Modułowe domy z paczek

Czy Ikea wprowadzi rewolucję na rynku nieruchomości?Taka technologia będzie pozwalała nie tylko na powstanie jednorodzinnych ...

Co zbudują na Piątkowskiej

Vantage Development zapłaci niemal 14 mln zł za działkę w Poznaniu. Vantage Development poinformował o ...

Lokale na wynajem od państwa

Jak donosi WTK Fundusz Mieszkań na Wynajem zacznie budować także w Poznaniu.Inwestycję w okolicach MTP ...