Fotografia wnętrz

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu. Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców.

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum.

– Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki).

– Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak.

Ceny zaczynają się od 7 100 zł brutto za mkw. Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 mkw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021.
Autor: housemarket.

x

Zobasz także

100 mieszkań Atanera koło Zoo

Ataner poinformował, że otrzymał pozwolenie na budowę na działce położonej na rogu ulic Zwierzynieckiej i ...

Nowe domy na Winiarach

Na poznańskich Winiarach wyrośnie nowa inwestycja. W ramach Piątkowskiej 103 powstaną 42 mieszkania oraz podziemna ...

Nasze Jeżyce urosną

Rusza budowa drugiego etapu inwestycji Nasze Jeżyce w Poznaniu. Osiedle powiększy się o kolejne 162 ...

Kamienica Garbary 31

W centrum Poznania jest realizowana nowa inwestycja. Garbary 31 to kamienica położona jest pomiędzy urokliwym ...

Wiecha na Nowych Kosmonautach

Na pierwszym z trzech budynków osiedla Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach zawisła już wiecha. To ...