Finansowanie pomostowe

Bulwary Książęce – 2!

Drugi etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu rozpoczyna BPI Real Estate Poland.

Po sukcesie I etapu projektu, w którym sprzedano już 85% mieszkań, belgijski deweloper wprowadza do oferty kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Bulwary Książęce to najbardziej prestiżowy projekt w polskim portfolio BPI. Inwestycję wyróżnia unikatowa lokalizacja u zbiegu dwóch ramion Odry i bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta.

Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wszystkich wielkomiejskich atrakcji. Inwestycja położona jest tylko 5 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Bliskość terenów zielonych oraz malownicze otoczenie Odry pozwala na wypoczynek oraz daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Poza atrakcyjną lokalizacją i niepowtarzalnymi widokami Bulwary Książęce wyróżnia nowoczesna architektura i wyjątkowy standard wykończenia części wspólnych. Część elewacji zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki.

W ofercie sprzedaży II etapu Bulwarów Książęcych znajdzie się 190 mieszkań o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Wszystkie mieszkania i apartamenty posiadają duże tarasy i balkony, a te położone na niższych kondygnacjach indywidualne ogródki.

– Cieszymy się, że po sukcesie I etapu inwestycji, gdzie sprzedaliśmy już 85% mieszkań, możemy uruchomić sprzedaż II etapu tego wyjątkowego projektu jakim są Bulwary Książęce. W ofercie można znaleźć różnorodne mieszkania o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Mamy nadzieję, że spotkają one z równie dużym zainteresowanie wrocławskiego rynku nieruchomości – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Na uwagę zasługują również liczne udogodnienia, które zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie codziennego życia mieszkańców. Są to: miejsca postojowe w podziemnych parkingu, komórki lokatorskie oraz stojaki na rowery. Do klatek schodowych i wind będą z kolei prowadzić eleganckie hole wejściowe. Na wewnętrznym patio, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców Bulwarów Książęcych, znajdą się plac zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana zieleń z miejscami do wypoczynku.

Bulwary Książęce to również nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej. Znajdą się tu różnego rodzaju lokale usługowe, w tym sklepy, restauracje i kawiarnie, które stworzą nową atrakcyjną przestrzeń miejską w tej części Wrocławia. Pasaż, zwany również ulicą handlową, zwieńczy nowy plac od strony Mostu Pomorskiego.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 8 700 zł/m2 do 17 768 zł/m2. Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 roku, wcześniej, bo w połowie bieżącego roku, klucze do mieszkań otrzymają klienci I etapu wrocławskiej inwestycji BPI Real Estate Poland.

Więcej informacji na stronie http://bulwaryksiazece.pl/

O BPI Real Estate

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie i know-how na rynku realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych.

x

Zobasz także

Tunel w Zielonej Górze

Ponad 8 mln zł netto kosztowała przebudowa tunelu stacji kolejowej Zielona Góra. Od piątkowego południa ...

Ważna budowa w Szczecinie

Szczecin ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Szafera i budowę pętli tramwajowo-autobusowej przy hali widowiskowo-sportowej Netto ...

Moduły to przyszłość?

DMDmodular, jeden z przedstawicieli segmentu budownictwa modułowego, spodziewa się, że dynamika tego segmentu w Polsce, ...

Przeprowadzka Orbisu

Grupa Orbis wynajęła blisko 2,4 tys. mkw. w warszawskim biurowcu Lumen. Hotelowy gracz wprowadzi się ...

Bezpiecznie i oszczędnie

Polski Instytut Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji:„Facility&PropertyManagement -bezpieczna i oszczędna nieruchomość” odbędzie się ona ...