Bolechowo 750×200 – maj 2017

Bulwary Książęce finiszują

Budowa Bulwarów Książęcych przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu osiągnęła stan surowy zamknięty.

Zaawansowanie realizacji I etapu prestiżowej inwestycji BPi Polska jest tym samym bardzo widoczne i wynosi już 75%. Bryła nowoczesnego kompleksu, powstającego w unikatowej lokalizacji pomiędzy dwoma ramionami Odry, już na stałe wpisała się we współczesny krajobraz miasta.

Bulwary Książęce powstają przy ul. Księcia Witolda 11 na wyspie Kępa Mieszczańska od strony Mostu Pomorskiego w bardzo bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Nowoczesny kompleks składa się z części mieszkalnej oraz towarzyszącej części usługowej zlokalizowanej w pieszym pasażu, który w ciekawy sposób wzbogaci tkankę miejską współczesnego Wrocławia. Budowa I etapu inwestycji osiągnęła już stan surowy zamknięty.

W ofercie belgijskiego dewelopera – firmy BPi Polska znajdują się wysokiej klasy mieszkania typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m. W ramach pierwszego etapu powstanie 175 mieszkań, z których ponad 75% zostało już sprzedanych. Kolejne 177 mieszkań powstanie w ramach II etapu inwestycji. Ich sprzedaż ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Bulwary Książę to inwestycja doceniana przez rynek. Projekt został uznany za „Najlepszą inwestycję w Polsce”, plasując się tym samym na I miejscu „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku”. Projekt BPi Polska zdobył też I miejsce w kategorii „Najlepsza inwestycja we Wrocławiu”.

Zakończenie budowy I etapu inwestycji Bulwary Książęce zaplanowane jest w połowie przyszłego roku.

Więcej informacji nt. inwestycji znajduje się na stronie http://www.bulwaryksiazece.pl/.

x

Zobasz także

Gliwicki Just In Time

Firma świadcząca usługi outsourcingu logistycznego wynajęła blisko 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym ...

Gala CIJ Awards Poland

CIJ Awards Poland 2017 w warszawskim Airport Hotel Okęcie 9 listopada 2017 zwyciężyło w  konkursie ...

Nowa 5 Dzielnica Krakowa

Nowa 5 Dzielnica zlokalizowana jest u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w dzielnicy Krowodrza. W ...

Dolny Śląsk ma dworzec

We Wrocławiu został otwarty nowy dworzec autobusowy. Nowoczesny obiekt,   który jest odpowiedzią na potrzeby ...

Szybciej do Wrocławia

Niemal 15-kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S5 – od Korzeńska do okolic Żmigrodu – zostanie w ...