Ładowarki emu.energy

CitySpace w Wielkopolsce

Przed CitySpace pracowite miesiące. – W przyszłym roku planujemy kolejne otwarcia, m.in. w Krakowie, Łodzi, Warszawie – mówi Sebastian Rączkowski, dyrektor zarządzający CitySpace. – Przyglądamy się kolejnym miastom, takim jak Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów i Poznań.

CitySpace uruchomiła biuro serwisowane we Wrocławiu. – To nie jest nasze ostatnie słowo we Wrocławiu – zapowiada dyrektor zarządzający CitySpace. – W styczniu 2019 otwieramy nowe biuro, a w ciągu następnych 18 miesięcy będziemy mogli dodać kolejny punkt CitySpace na planie miasta.

– Coworking w tak dużej bazie akademickiej jest naturalnym kierunkiem rozwoju – uważa Sebastian Rączkowski. Zwraca również uwagę na pozycję stolicy Dolnego Śląska na biurowej mapie Polski. – To drugie największe centrum usług wspólnych i outsourcingu – mówi.

Firma CitySpace oferuje powierzchnie biurowe typu open space, szyte na miarę dla firm lub zespołów projektowych liczących od 25 do 50 osób, w ośmiu lokalizacjach. – Kolejne dwie inwestycje są w fazie realizacji – mówi szef CitySpace.

Docelowo firma chce zbudować sieć 15-20 lokalizacji do końca 2022 roku.

x

Zobasz także

Pierwszy hotel Budnexu

Firma Budnex znana jako deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe i apartamentowce wybudowała pierwszy hotel. Obiekt powstał ...

Magazyny jak grzyby

W ciągu ostatnich dwóch lat całkowity zasób nowoczesnej powierzchni magazynowej i logistycznej w Polsce wzrósł ...

Wegański apartament Hiltona

Sieć hotelowa Hilton udowadnia, że weganizm to nie tylko dieta, ale także styl życia. W ...

Rozbudowa Dachsera w Poznaniu

Firma Dachser powiększyła swój poznański oddział, rozbudowując dotychczasowy cross-dock o ponad 2,6 tys. mkw. W ...

Nowy magazyn opon

Firma Bridgestone Poznań – jeden z największych pracodawców w regionie – oficjalnie otworzyła nową część ...