Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Debata o stanie miasta

Miasto udostępniło już najnowszy raport o stanie miasta. Mieszkańcy Poznania będą mogli zabrać głos w jego sprawie podczas absolutoryjnej sesji Rady Miasta 18 czerwca. Aby móc wziąć udział w dyskusji trzeba jednak mieć pisemne poparcie co najmniej 50 osób.

fot. Mateusz Malinowski

Prezydent Jacek Jaśkowiak przedstawił najnowszy raport o stanie miasta Poznania. Opracowanie porusza kluczowe kwestie, które składają się na współczesne oblicze naszego miasta, jego otwartość i dynamiczny rozwój. Z raportem można zapoznać się na portalu BaDaM Poznań.

Podczas sesji absolutoryjnej Rady Miasta Poznania mieszkańcy będą mogli zabrać głos w sprawie raportu. Sesja odbędzie się 18 czerwca w Urzędzie Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17, w Sali Sesyjnej im. Wojciecha Szczęsnego Kaczmarka. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 9.

W debacie może wziąć udział 15 mieszkańców, których poprze pisemnie 50 osób. Zgłoszenie do udziału w debacie, wraz z listą podpisów, należy złożyć u Przewodniczącego Rady Miasta Poznania, w sekretariacie Biura Rady Miasta, pl. Kolegiacki 17, pok. 110 (w godzinach pracy urzędu), najpóźniej w dniu poprzedzającym sesję, tj. do 17 czerwca 2019 roku, do godz. 17.00.

x

Zobasz także

Ważne dla Suchego Lasu

W nawiązaniu do przeprowadzonych spotkań informacyjnych dla mieszkańców gminy Suchy Las w dniu 09.01.2019 r., ...

Czerwonak z kładką?

Gmina Czerwonak chce wspólnie z Poznaniem wybudować nową kładkę pieszo-rowerową przez Wartę na wysokości mariny ...

Poznań Panattoni x3

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, nie zwalnia tempa w Wielkopolsce. W okolicy ...

45. lat Muzeum Fiedlera

Muzeum Fiedlera świętuje w tym roku swoje 45. urodziny. – Z tej okazji zapraszamy 29 ...

Kurtyny wodne w Swarzędzu

W związku z upałami decyzją burmistrza Swarzędza Mariana Szkudlarka, swarzędzcy strażacy uruchomili kurtyny wodne. Ze ...