Fotografia wnętrz

DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE,

Wystartowała druga edycja konkursu DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE, skierowanego do twórców innowacyjnych rozwiązań i technologii, usprawniających pracę architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz. Konkurs organizowany jest w ramach 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Udział w rywalizacji mogą zadeklarować młode firmy i start-upy tworzące innowacyjne, odważne i multidyscyplinarne technologie i rozwiązania, które usprawniają i optymalizują proces przygotowania i realizacji projektów oraz zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2019 roku.

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Celem konkursu jest promocja kreatywnych, innowacyjnych, zaawansowanych, skrojonych na miarę przyszłości i oczekiwań rynku rozwiązań, a także prezentacja ich przed architektami oraz projektantami z Polski i zagranicy, inwestorami, deweloperami, producentami, dystrybutorami i firmami usługowymi działającymi w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line oraz wysyłając maksymalnie 4 zdjęcia na adres: startup@ptwp.pl do 6 grudnia 2019 roku. Zgłoszenia po wstępnej weryfikacji redakcji będą przesyłane do oceny ekspertów. Lista nominowanych zostanie zaprezentowana w pierwszej połowie grudnia 2019 r.

Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali PropertyDesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl, które potrwa do 15 stycznia 2020 r. Nominowani zaprezentują się przed Jury i uczestnikami wydarzenia 4 Design Days, w trakcie którego odbędzie się też uroczysta Gala wręczenia nagród.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie.

Rejestracja na 4 Design Days zostanie uruchomiona wkrótce.

x

Zobasz także

Zabytek Zadbany 2020

Do 31 stycznia 2020 r. trwać będzie nabór zgłoszeń do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zabytek ...

Nabór do Top Inwestycje Komunalne 2020

Rusza 9. edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne 2020. Tradycyjnie do naszej redakcji można zgłaszać każdą ...

Inspiracja latami 20-tymi

W Bydgoszczy trwa konkurs na konkurs na restaurację lub lokal gastronomiczny, w którego wnętrzu przeniesiemy ...

4Buildings w Katowicach

4Buildings w Katowicach. Te domy są trendy | Prezentacje najpiękniejszych polskich domów podczas 4Buildings 4Buildings ...

Szkolenie w Poznaniu

Nowości w podatku VAT w roku 2019 oraz planowane zmiany na rok 2020 termin i ...