Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE,

Wystartowała druga edycja konkursu DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE, skierowanego do twórców innowacyjnych rozwiązań i technologii, usprawniających pracę architektom, designerom, a także firmom działającym w branży wyposażenia wnętrz. Konkurs organizowany jest w ramach 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które odbędzie się w dniach 6-9 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Udział w rywalizacji mogą zadeklarować młode firmy i start-upy tworzące innowacyjne, odważne i multidyscyplinarne technologie i rozwiązania, które usprawniają i optymalizują proces przygotowania i realizacji projektów oraz zapewniają pracę w większym komforcie i mniejszym stresie. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2019 roku.

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Celem konkursu jest promocja kreatywnych, innowacyjnych, zaawansowanych, skrojonych na miarę przyszłości i oczekiwań rynku rozwiązań, a także prezentacja ich przed architektami oraz projektantami z Polski i zagranicy, inwestorami, deweloperami, producentami, dystrybutorami i firmami usługowymi działającymi w branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line oraz wysyłając maksymalnie 4 zdjęcia na adres: startup@ptwp.pl do 6 grudnia 2019 roku. Zgłoszenia po wstępnej weryfikacji redakcji będą przesyłane do oceny ekspertów. Lista nominowanych zostanie zaprezentowana w pierwszej połowie grudnia 2019 r.

Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali PropertyDesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl, które potrwa do 15 stycznia 2020 r. Nominowani zaprezentują się przed Jury i uczestnikami wydarzenia 4 Design Days, w trakcie którego odbędzie się też uroczysta Gala wręczenia nagród.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie.

Rejestracja na 4 Design Days zostanie uruchomiona wkrótce.

x

Zobasz także

Przetarg na działki

Miasto „idzie jak burza”: kolejne działki przy Posnanii wystawione na sprzedaż. Tym razem pod usługi. ...

Forum zarządców nieruchomości

Administrator24info.pl zaprasza czytelników miesięcznika i użytkownikówtego portalu, na IX Forum dla Zarządców Nieruchomości! Hasłem tegorocznej ...

Ważny cykl szkoleń

Polska Federacja Rynku Nieruchomości organizuje następujący cykl szkoleń: 5 września 2019 roku Nieruchomości a małżeństwo ...

Innowacyjne muzea

W Warszawie o godzinie 10 w dniu 10 lipca odbędzie się szkolenie: Projektowanie doświadczeń przyszłości ...

Sztuczna inteligencja i człowiek

W imieniu Rady Ekspertów Programu TOP CDR – Digitally Responsible Company serdecznie zapraszam na Debatę ...