Fotografia wnętrz

Deweloperzy zapraszają

W najbliższy weekend deweloperzy działający na terenie Poznania i powiatu otwierają drzwi do swoich inwestycji.

Dla osób poszukujących wymarzonego M to doskonała okazja, by obejrzeć z bliska inwestycje, zapoznać się z ofertą oraz skorzystać z pomocy eksperta finansowego.

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Poznaniu, zaproszeni są na teren osiedla, przy ulicy Jasielskiej 12J/7 w najbliższą sobotę w godzinach od 10 do 15. Do dyspozycji gości będą specjaliści z biura z sprzedaży, którzy doradzą w kwestii zakupu nowego „M” oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. – Dzień otwarty to już tradycja w naszej firmie. W sobotę pokazywane będą zarówno mieszkania gotowe jak i w trakcie budowy – informuje Agata Nowaczyk z poznańskiego biura EBF Development. – W budynku nr 6, w którym zakończyliśmy prace na początku sierpnia, dostępnych jest ostatnich 9 lokali o metrażu od 51 do 68 mkw. W nowym etapie, dostępne są dwu-, trzy- , cztero-, a także pięciopokojowe mieszkania o powierzchni od 48 do 82 mkw. – dodaje Agata Nowaczyk. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał bieżącego roku. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy wynosi 5 850 zł brutto. Inwestycja powstaje w spokojnej okolicy na poznańskich Podolanach. Wokół niskiej zabudowy, terenów zielonych, ścieżek rowerowych i tras spacerowych, czyli przestrzeni idealnych do spędzania wolnego czasu wspólnie z najbliższymi.

Gościnne przedmieścia

Natomiast w weekend, 15 i 16 września w podpoznańskim Dopiewcu drzwi do swoich domów otwiera Linea. Deweloper, realizujący inwestycje Leśna Polana w Dopiewcu i Osada Leśna w Dąbrówce zaprasza do biura przy ulicy Promenada 5, w godz. 10-16. To najlepsza okazja, aby nawet wejść do mieszkań gotowych do odbioru. Deweloper zaprezentuje między innymi dwupoziomowe mieszkania szeregowe typu „Forma”, z ogrodem. W ramach jednego budynku szeregowego deweloper buduje cztery takie mieszkania o powierzchniach 70 – 75 m kw. „Forma” jest dostępna już od 289 tys. zł. – Ponadto naszą ofertę uzupełniają domy jednorodzinne oraz lokale w budynkach wielorodzinnych – „Villa” i „Logo” – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Klienci będą mogli skorzystać z pomocy eksperta finansowego. Odwiedzający Leśną Polanę przekonają się, że dojazd do Poznania nie zajmuje dużo czasu, dzięki trasie S11 oraz autostradzie A2. Dodatkowo w ramach projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej kursują komfortowe szynobusy, zatrzymujące się w Palędziu, obok Leśnej Polany.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...