Fotografia wnętrz

Echo Investment „Perłą Gospodarki”

Echo Investment otrzymała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki 2010” w rankingu przedsiębiorstw przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i wydawnictwo miesięcznika gospodarczego „Polish Market”.

Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem konsekwentnie prowadzonej polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycji lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Echo Investment znalazła się na 48 miejscu zestawienia „Pereł Dużych” – przedsiębiorstw, których przychody przekroczyły 100 mln zł i na 71 miejscu w rankingu „Pereł sektora przemysłu i usług”.
Ranking został opracowany na podstawie przychodów z całokształtu działalności gospodarczej w 2009 roku. Dodatkowo firmy oceniane były za dynamikę przychodów, rentowność sprzedaży, zadłużenie, stopę zwrotu brutto w aktywach, stopę zwrotu netto na kapitale własnym i wydajność pracy.
To kolejne wyróżnienia dla Echo Investment. W ciągu ostatnich miesięcy spółka znalazła się w rankingach „Lista 2000” i „Najcenniejszych Polskich Marek” przeprowadzonych przez redakcję Rzeczpospolitej, w zestawieniu „500 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej i Centrum Badań Społeczno-Finansowych, a także w rankingu „Złota 100” kieleckiej redakcji Echo Dnia. Dodatkowo, spółka otrzymała „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” przyznany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.

x

Zobasz także

Nowa strategia rozwoju

Strategię rozwoju województwa do 2030 roku przyjął 27 stycznia Sejmik Województwa Wielkopolskiego. Według władz samorządu ...

Turyści polubili Polskę

W pierwszych trzech kw. 2019 r. Polskę odwiedziło o 8,2 proc. więcej zagranicznych turystów niż ...

Nadzwyczajny zjazd samorządowców

Podczas obrad II Nadzwyczajnego Wielkopolskiego Kongresu Samorządowego ponad 200 obecnych w Sali Sesyjnej UMWW w ...

Granty na „Rozwój Lokalny”

54 miasta rozpoczęły wyścig po granty z Programu „Rozwój Lokalny”; mają szanse na wsparcie doradcze ...

Architekci dla J. Owsiaka

Herbatka z Robertem Koniecznym w jego Arce, a może zwiedzanie Pawilonu Miesa van der Rohe ...