Fotografia wnętrz

Ekologiczna Vilda Park

Vilda Park, projekt mieszkaniowy powstający w Poznaniu poza niebanalną architekturą może poszczycić się także proekologicznymi rozwiązaniami:

miejscami do ładowania samochodów elektrycznych, domkami dla jerzyków oraz ogródkami przeznaczonymi do upraw ziół i warzyw przez mieszkańców osiedla. Inwestycja jest najnowszą realizacją w ramach współpracy joint venture – BPI Real Estate Poland i ACTEEUM Group. Osiedle kusi także doskonałą lokalizacją i wysoką jakością.

Vilda Park to nowoczesne osiedle powstające przy ul. Droga Dębińska w poznańskiej dzielnicy Wilda. Inwestycję poza wyjątkową lokalizacją i nietuzinkową architekturą charakteryzować będą różnorodne proekologiczne rozwiązania, przynoszące korzyść nie tylko mieszkańcom osiedla ale także całemu miastu. Na dziedzińcu inwestycji powstaną ogródki przeznaczone do upraw ziół
i warzyw, które dostępne będą wyłącznie dla mieszkańców zainteresowanych posiadaniem własnego warzywniaka. W ramach osiedla zostaną zamontowane także domki lęgowe dla jerzyków – niedużych i bardzo pożytecznych ptaków, które dziennie zjadają do 3 tys. komarów. – Wiemy jak ważne jest wspieranie ekosystemu w miastach, dlatego w naszych inwestycjach stawiamy na różnorodne proekologiczne rozwiązania, które są korzystne także dla naszych klientów. – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland
Wyjątkowa lokalizacja inwestycji, której budowa rozpoczęła się zaledwie w kwietniu br. to jeden
z najważniejszych jej atutów. Osiedle znajduje się w klimatycznej dzielnicy miasta, która zmienia się i odzyskuje blask. Inwestycja położona jest w bliskim sąsiedztwie najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych w Poznaniu. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się też kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także tereny zielone i rekreacyjne oraz ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. Vildę Park dzieli zaledwie kilkadziesiąt kroków od stadionu im. Edmunda Szyca, którego rewitalizację wraz z przyległym terenem zielonym zapowiedział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

W ramach inwestycji powstanie łącznie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć przedogródek lub przestronny balkon. Projekt uwzględnia również komórki lokatorskie oraz lokale usługowe oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dla jeszcze większego komfortu mieszkańców wybrane miejsca postojowe będą miały możliwość samochodów elektrycznych.
Nowoczesny wygląd, który wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych takich jak drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, czy szkło, osiedle Vilda Park zawdzięcza architektom biura Litoborski + Marciniak. Uwadze klientów nie umykają także dopracowane przestrzenie wspólne: zielony dziedziniec, oryginalny plac zabaw dla dzieci w formie „grajobrazów” oraz dodatkowe udogodnienia m.in. stojaki na rowery. Osiedle wyróżnia otwarty charakter zabudowy. Cały projekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Ceny mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park zaczynają się od 7 300 zł/mkw., a plany dostępne są w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1, gdzie dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka kawa i prawdziwe belgijskie czekoladki.
Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...