Ładowarki emu.energy

Estetyczne ekrany

Ekrany akustyczne z betonu mogą być estetyczne i trwałe – przekonuje ich producent, podpoznańska firma Poz-Bruk, znana głównie jako producent kostek brukowych.

Wyroby spółki zostały zamontowane w kilku reprezentacyjnych punktach Poznania: na ulicy Głogowskiej (nowy odcinek od strumienia junikowskiego do wylotu na Wrocław), wiadukcie Gabriela Narutowicza, na odcinku ulicy Góreckiej, wzdłuż torów kolejowych, a także między innymi w Swarzędzu, wzdłuż obwodnicy Gniezna, w Sochaczewie, Skierniewicach, Białej Podlaskiej, Kielcach, Czechowicach Dziedzicach.
Nowoczesne ekrany akustyczne to nasz autorski projekt – mówi Paweł Korbacz, pełnomocnik zarządu spółki Poz-Bruk. – Osiągają klasę dźwiękochłoności A2. Co warto podkreślić nie tylko skutecznie zatrzymują one hałas, ale są również estetyczne. Konstrukcję można bardzo łatwo zbudować, gdyż składa się z paneli o maksymalnej długości 6 metrów i wysokości metr i pół metra.
Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Co równie ważne nie są nimi zainteresowani… złodzieje. Poszczególne elementy są dość ciężkie, a na miejscu trudno jest je rozbić i wyciągać wartościowe surowce.
Ekrany akustyczne zostały wykonane w technologii strunobetonów. Strona aktywna ekranów jest wykonana z keramzytu, ma porowatą strukturę i wizualnie prezentuje się atrakcyjnie. BKK

x

Zobasz także

Stawki za wodę na działkach

Działkowcy, którzy pobierają wodę z ujęć głębinowych, przy miesięcznym zużyciu w wysokości 2 metrów sześciennych ...

Pszczoły ratują miasta

W ostatnich latach coraz więcej pasiek powstaje w miastach, na dachach budynków. W niektórych metropoliach ...

Nowela ustawy śmieciowej

Od dwóch do czterech razy więcej zapłacą, ci, którzy nie segregują odpadów – zakłada uchwalona ...

Co z książeczkami mieszkaniowymi?

Milion Polaków wciąż posiada książeczki mieszkaniowe. Gdyby każdemu państwo miało zwrócić wkład wraz z premią ...

Biurowce jak dzieła sztuki

Dzieła sztuki to nie tylko przedmioty, które możemy znaleźć na wystawie w muzeum lub galerii. ...