Fotografia wnętrz
Ładowarki emu.energy

Estetyczne ekrany

Ekrany akustyczne z betonu mogą być estetyczne i trwałe – przekonuje ich producent, podpoznańska firma Poz-Bruk, znana głównie jako producent kostek brukowych.

Wyroby spółki zostały zamontowane w kilku reprezentacyjnych punktach Poznania: na ulicy Głogowskiej (nowy odcinek od strumienia junikowskiego do wylotu na Wrocław), wiadukcie Gabriela Narutowicza, na odcinku ulicy Góreckiej, wzdłuż torów kolejowych, a także między innymi w Swarzędzu, wzdłuż obwodnicy Gniezna, w Sochaczewie, Skierniewicach, Białej Podlaskiej, Kielcach, Czechowicach Dziedzicach.
Nowoczesne ekrany akustyczne to nasz autorski projekt – mówi Paweł Korbacz, pełnomocnik zarządu spółki Poz-Bruk. – Osiągają klasę dźwiękochłoności A2. Co warto podkreślić nie tylko skutecznie zatrzymują one hałas, ale są również estetyczne. Konstrukcję można bardzo łatwo zbudować, gdyż składa się z paneli o maksymalnej długości 6 metrów i wysokości metr i pół metra.
Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Co równie ważne nie są nimi zainteresowani… złodzieje. Poszczególne elementy są dość ciężkie, a na miejscu trudno jest je rozbić i wyciągać wartościowe surowce.
Ekrany akustyczne zostały wykonane w technologii strunobetonów. Strona aktywna ekranów jest wykonana z keramzytu, ma porowatą strukturę i wizualnie prezentuje się atrakcyjnie. BKK

x

Zobasz także

Powitamy „Gospodarzy Domu”

Od stycznia ruszy w Poznaniu program „Gospodarz Domu”, w którym udział będzie mogło wziąć ok. ...

Budownictwo na terenach gmin

W 2018 roku gminy przekazały inwestorom pod budownictwo mieszkaniowe 874,6 ha gruntów – wynika z ...

Ł. Mikołajczyk urzęduje

Łukasz Mikołajczyk rozpoczął oficjalnie swój pierwszy dzień pracy na stanowisku wojewody wielkopolskiego. Spotkał się z ...

Tysiące osób bez zaświadczeń

Użytkowanie wieczyste odeszło do lamusa, jednak setki tysięcy Polaków wciąż nie mają zaświadczenia o jego ...

Ceny mieszkań idą w górę

Ceny mieszkań znów rosną zaskakująco szybko. Dla kupujących na kredyt to może być dobra chwila, ...