Fotografia wnętrz

Europejskie forum w Internecie

Debaty i rozmowy o gospodarce, ale także o samorządach, ich relacjach z biznesem, o rynku pracy, o finansowaniu inwestycji. Wszystko, rzecz jasna, podporządkowane aktualnym realiom pandemii i projekcjom tego, co nas czeka. Warto zarezerwować czas, by śledzić przebieg rozpoczynającego się EEC Online – trzydniowego cyklu wyjątkowych wydarzeń.

Dziś rozpoczyna się Europejski Kongres Gospodarczy w wersji online. W programie kilkanaście rozbudowanych wydarzeń pokazujących pełne spektrum problemów gospodarczych i społecznych czasu pandemii.
Agenda EEC Online zawiera tematy ważne dla samorządów: budownictwo, inwestycje i ich finansowanie, samorządowe budżety pod presją wirusa, przyszłość rynku pracy.
Blisko 20 debat online, rozmowy na żywo, porady ekspertów, profesjonalne studio kongresowe. Goście z Polski, Europy i świata – znane postacie gospodarki i polityki. EEC Online to wydarzenie bez precedensu na polskiej scenie eventowej.
Więcej na portalsamorzodowy.pl

x

Zobasz także

Targi Mieszkań i Domów

Na maj przeniesiono poznańskie Targi Mieszkań i Domów. Impreza za planowana na  14-15 marca do ...

Top Inwestycje Komunalne 2020

Top Inwestycje Komunalne 2020: Zgłoszenia do 3 marca. Pierwszy etap 9. edycji konkursu Top Inwestycje ...

Zielony trend 4 Design Days

Nowoczesne wzornictwo, projektowanie zgodne z najnowszymi trendami, planowanie „dobrej przestrzeni” gwarantującej wysoką jakość życia – ...

Zabytek Zadbany 2020

Do 31 stycznia 2020 r. trwać będzie nabór zgłoszeń do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zabytek ...

Nabór do Top Inwestycje Komunalne 2020

Rusza 9. edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne 2020. Tradycyjnie do naszej redakcji można zgłaszać każdą ...