Finansowanie pomostowe

Foresta pod klucz


Dekpol przygotował specjalną ofertę mieszkań wykończonych pod klucz na osiedlu Foresta w Gdańsku.

Propozycja dewelopera odpowiada na oczekiwania klientów, którzy cenią sobie wygodę i wysoką jakość. Apartamenty gotowe do zamieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem – blisko 50 procent z nich zostało już sprzedanych.

Na osiedlu Foresta wszystkie mieszkania w jednym z pięciu budynków będą wykończone pod klucz. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, które chcą przeznaczyć zakupioną nieruchomość na wynajem. Inwestycja realizowana przez Dekpol S.A. obejmuje w sumie 157 lokali i powstaje przy ulicy Myśliwskiej w dzielnicy Piecki-Migowo w Gdańsku.
Wykończenie przez dewelopera mieszkania pod klucz zapewnia nabywcy wiele korzyści. Po pierwsze pozwala zaoszczędzić czas, który właściciel musiałby poświęcić na szukanie profesjonalnej i rzetelnej ekipy budowlanej. Zdejmuje z niego obowiązek doglądania postępów prac. Klient otrzymuje gotowy już standard aranżacji mieszkania, przez co nie musi poszukiwać w sklepach potrzebnych materiałów budowlanych, armatury czy akcesoriów. To także korzystne ekonomicznie rozwiązanie względem realizacji prac wykończeniowych we własnym zakresie. Ceny lokali gotowych do zamieszkania zaczynają się bowiem już od 7 800 zł za mkw.
Właściciele urządzonych lokali otrzymają wyposażoną łazienkę z kompletną ceramiką – umywalką, WC, wanną lub kabiną prysznicową i armaturą – baterią umywalkową, zestawem wannowym lub prysznicowym z deszczownicą. W pakiecie znajduje się również montaż luster, szafek umywalkowych, oświetlenia górnego i bocznego, nowoczesnego radia łazienkowego i zestawu akcesoriów. Pozostałe pomieszczenia będą przygotowane pod dowolną aranżację i zostaną w nich zamontowane m.in. panele podłogowe panele podłogowe o klasie ścierania C4oraz drzwi. Do realizacji tego projektu zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, pochodzące od sprawdzonych producentów. W każdym mieszkaniu znajdą się również nowoczesne wideodomofony i inteligentny system sterowania obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu.
W pozostałych czterech budynkach na osiedlu Foresta istnieje możliwość skorzystania z jednego z trzech dostępnych pakietów wykończenia mieszkań. Oferta obejmuje wsparcie specjalistów w kwestii koncepcji, wyceny i wyboru odpowiednich produktów, a także szybką i profesjonalną realizację projektu. Dodatkowo Dekpol zapewnia uporządkowanie mieszkania po wykonanych pracach oraz ponosi koszty transportu i utylizacji odpadów. Co ważne, klienci otrzymują 12-miesięczną gwarancję na wykonane usługi.Obserwujemy coraz większy odsetek osób, które wybierają opcję zakupu gotowego, zaaranżowanego mieszkania. Liczby mówią same za siebie – samodzielne wykończenie lokalu zajmuje zwykle od 12 do 16 tygodni, a końcowy budżet jest wyższy od wcześniej założonego o 32 procent – mówi Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
Na osiedlu Foresta zaplanowano mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 37,8 do 157,3 mkw. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, natomiast dla właścicieli dwupoziomowych mieszkań na ostatnim piętrze zaprojektowano zielone tarasy na dachu. Inwestycja będzie oddawana do użytkowania w kilku etapach w I i II kwartale 2020 roku.
Więcej informacji na stronie: http://www.dekpolmieszkania.pl

x

Zobasz także

250 ha pod inwestycje

Gorzów Wielkopolski zyskał 250 ha terenów pod inwestycje. To grunty położone w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ...

Property Forum 2019

Już w najbliższą środę rozpocznie się największe wydarzenie o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, czyli ...

Drugie życie d.fabryk

W realizacji najbardziej spektakularnych, wielofunkcyjnych inwestycji, opartych na rewitalizacji dawnych obiektów przemysłowych, wybija się dziś ...

Nowe Kolibki nagrodzone

Ogólnopolski konkursu „Budowa roku”, organizowany corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale ...

Dworzec Centralny zabytkiem

Na Dworcu Centralnym im. Stanisława Moniuszki w Warszawie została w czwartek odsłonięta tabliczka – biało-niebieski ...