Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
 

Dział szkoleń podatki.biz zaprasza Państwa na szkolenie: Podatkowe aspekty umów najmu i sprzedaży nieruchomości.


Firma Fnight Frank zaprasza na poznańskie seminarium: Koszty eksploatacyjne a uwarunkowania prawne.Fundacja Wszechnicy Budowlanej organizuje warsztaty praktyczne w myśl zmienionych przepisów dotyczących pozwolenia na budowę. Seminarium odbędzie się 15 października 2014 r. w Warszawie.


Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny jest współorganizatorem szkoleń w ramach projektu „Odnawialne Źródła Energii - szkolenia pracowników branży energetycznej i budowlanej" realizowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu.


Firma VNT Law & Communications zaprasza na szkolenie dotyczące nowej ustawy o prawach konsumenta i jej konsekwencji dla sektora budowlanego.


Spółka EKSPERT-SITR w Koszalinie serdecznie zaprasza Mikro, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie dla właścicieli i pracowników MMŚP z zakresu zarządzania energią oraz surowcami i odpadami w przedsiębiorstwach.


Fundacja Wszechnicy Budowlanej zaprasza na seminarium w sprawie oceny oddziaływania na środowisko 2012. Szkolenie zarejestrowane jest w Ministerstwie TbiGM.


Fundacja Wszechnicy Budowlanej zaprasza na dwa seminaria: ustalanie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, które odbędą się 25 i 26 września 2013 w Warszawie


Autodesk zainicjował cykl spotkań biznesowych dla firm deweloperskich. Ich celem jest pokazanie korzyści z zastosowania nowego podejścia do tworzenia budynków od strony dewelopera.


Jak stworzyć umowę najmu lub wypowiedzenia? W dniach 21-22 stycznia 2013 r. w Warszawie odbędą się warsztaty „Komercjalizacja Powierzchni Biurowych".


Centrum Promocji Informatyki organizuje warsztaty: MUZEUM DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH - NOŚNIKI INFORMACJI WIZUALNEJ. Odbędą się 31 stycznia 2013 r. w Warszawie.


Centrum Szkolenia Ustawicznego Radców Prawnych KIRP zaprasza radców z całej Polski na szkolenie: „Gospodarka nieruchomościami."


 Pośrednik jest kobietą - 15.02.2012
Serdecznie zapraszamy pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości na szkolenie ZAPREZENTUJ SIEBIE


Firmia ART MediaTechnics organizuje konferencję szkoleniową na temat podnoszenia efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.


Firma ART MediaTechnics wspólnie z zespołem ekspertów z Politechniki Śląskiej i PZiTB Oddział Gliwice zapraszają do udziału w konferencji szkoleniowej poświęconej diagnostyce i naprawie rys, pęknięć i uszkodzeń ścian, tynków oraz posadzek, która odbędzie się w Poznaniu 20 kwietnia.

«« || 1 | 2 || »»
 

reklama new