Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
 

Zostało już tylko pięć ostatnich mieszkań gotowych do odbioru na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. To wygodne dwu- i trzypokojowe lokale o przestronnych, funkcjonalnych układach z tarasem lub balkonem. Ich cena za metr została na koniec sprzedaży obniżona do 4600 zł.


Nowa oferta specjalna firmy deweloperskiej Nickel Development to okazja dla wszystkich tych, którzy szukają mieszkania do wprowadzenia się i zależy im na szybkiej transakcji.Nickel Development przedstawia na okres wakacji atrakcyjną ofertę specjalną gotowych do odbioru, przestronnych mieszkań na Osiedlu Botaniczna.


Marzący, aby zamieszkać wygodnie na spokojnych przedmieściach Poznania, nie rezygnując jednocześnie z komfortu miejskiego życia powinni 25 czerwca odwiedzić Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie. Tego dnia firma Monday Development zaprasza na Dzień Otwarty swojego nowego podmiejskiego osiedla.


 Loft pod choinkę - 16.12.2015
Pomysłów na prezent świąteczny może być wiele. Zazwyczaj dla bliskiej osoby wybieramy książki, perfumy albo biżuterię. Prawdziwą niespodziankę zrobił jednak swojej żonie jeden z klientów Nickel Development. W ubiegłe Święta podarował jej loft w Warzelni.


 Wielka wyprzedaż w Hevelii - 15.12.2015
Osiedle Hevelia na koniec roku wyprzedaje mieszkania. Zostało ich już tylko sześć. To ostatnia szansa by zamieszkać w jednej z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na Grunwaldzie, a przy okazji skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej.


W terminie od 18 maja do 10 czerwca 2015 r. mieszkania na Osiedlu Leśnym w Czapurach kupisz o 5000 zł taniej! Nowe, lepsze ceny mają także ostatnie mieszkania w Koraliku przy ul. Czeremchowej!


Z okazji urodzin Family House rozdaje prezenty! Tylko w terminie od 7 do 30 kwietnia 9 mieszkań na 9 urodziny Family House o 9000 zł taniej!


Tylko do końca roku 5 proc. wkładu własnego! Sprawdź promocje w Family House i kup mieszkanie jeszcze w grudniu! W Czapurach lub Poznaniu...


W ofercie specjalnej spółka Family House prezentuje 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 68 m kw. z ogrodem na Osiedlu Leśnym w Czapurach w cenie 225.000 zł! Mieszkania będą gotowe do odbioru już w grudniu 2014 r.


 Oferta dnia w Family House! - 11.07.2014
„Oferta dnia" to najnowsze promocja jaką dla swoich klientów przygotował poznański deweloper Family House. Tylko w terminie od 11 do 17 lipca tego roku


 Ostatnie dni promocji! - 24.06.2014
Trwają ostatnie dni promocji, którą Spółka Family House przygotowała dla swoich klientów. Tylko do 26 czerwca mieszkania nawet 20.000 zł taniej!


Czas przed wakacjami to doskonały moment dla osób, które myślą o zakupie mieszkania. Ciekawą ofertę prezentuje spółka Family House, która przygotowała specjalną promocję cenową na realizowane inwestycje.


Kup dom bez VAT-u to promocja przygotowana dla klientów spółki Family House, którzy zdecydują się kupić wybrane mieszkanie na Osiedlu Leśnym IV etap III w Czapurach. Kupując mieszkanie w terminie od 5 do 21 maja można zaoszczędzić nawet 20.000 zł.


Najnowsza promocja Kamienicy za Teatrem to prawdziwa gratka nie tylko dla osób marzących o mieszkaniu w centrum Poznania, ale także dla potencjalnych inwestorów. Z początkiem nowego roku Nickel Development kończy sprzedaż lokali w swojej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego 29. Osiem ostatnich mieszkań o metrażu od 58 do 67 m kw. można nabyć teraz w niezwykle korzystnych cenach, w tym także w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych".

«« || 1 | 2 | 3 | 4 || »»
 

reklama new