Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Wexel buduje we Wrześni i Słupcy
Wrzesiński deweloper spółka Wexel kontynuuje nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrześni i Słupcy. Niestety, oferta we Wrześni jest już całkowicie sprzedana.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Od 3 lat Wexel buduje mieszkania przy Szosie Witkowskiej we Wrześni. Obecnie realizowany jest drugi etap budowy osiedla, którego przedmiotem jest budynek 2-piętrowy z 34 mieszkaniami i 20 garażami w przyziemiu. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 44 do 67 m kw. Choć zakończenie budowy nastąpić ma w IV kwartale 2008 r., nie ma już możliwości nabycia mieszkań w tej lokalizacji. Nic dziwnego skoro sprzedawano je po 2800 zł netto za metr kwadratowy.
   - Firma od lat buduje we Wrześni. Jesteśmy tu dobrze znani, dlatego do każdej nowej inwestycji ustawia się kolejka - komentuje Marek Rybarczyk, szef marketingu.
   Do kupienia są natomiast jeszcze mieszkania w Słupcy. Tam przy ul. Smugowej inwestor zaplanował dwa 2-piętrowe budynki z 84 mieszkaniami. Rozpoczęła się budowa pierwszego z nich, który ma być gotowy w III kwartale 2008 r. Termin realizacji drugiego obiektu uzależniony jest od tempa sprzedaży mieszkań. W ofercie są lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 37 do 72 m kw. z dużymi balkonami i piwnicami. W przyziemiu zlokalizowano indywidualne garaże. Przy budynkach inwestor wykona również plac zabaw dla dzieci. Mieszkania sprzedawane są od 2650 zł/m kw. netto. Za garaż trzeba zapłacić po 1000 zł/m kw. netto.
   Deweloper myśli już o nowych lokalizacjach w kilku miastach Wielkopolski. BKK
Data: 24.08.2007, godzina: 15:00:13.


reklama