Poznanskie Wiadomosci
Codziennie nowe informacje z gremedia Prawo, Kultura, Inwestycje, Design
poznanskiewiadomosci.pl

Nowy! Salon Mieszkaniowy
Mieszkania, Domy
bez Prowizji
#1 Biuro Ofert Deweloperskich
salon-mieszkaniowy.pl

Nowość! Salon Kredytowy
Oferta wielu
Banków Hipotecznych
Kredyty, Bezpłatne Doradztwo
tel. 61 67 10 600
salon-kredytowy.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka, Projektowanie, Uzgadnianie WZ
URBANO.pl

Chcesz kupic nowe mieszkanie w Poznaniu?
Sprawdz oferte salonu mieszkaniowego nowe domy i mieszkania. Kredyty. Promocje!
salon-mieszkaniowy.pl
Wexel buduje we Wrześni i Słupcy
Wrzesiński deweloper spółka Wexel kontynuuje nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrześni i Słupcy. Niestety, oferta we Wrześni jest już całkowicie sprzedana.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Od 3 lat Wexel buduje mieszkania przy Szosie Witkowskiej we Wrześni. Obecnie realizowany jest drugi etap budowy osiedla, którego przedmiotem jest budynek 2-piętrowy z 34 mieszkaniami i 20 garażami w przyziemiu. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 44 do 67 m kw. Choć zakończenie budowy nastąpić ma w IV kwartale 2008 r., nie ma już możliwości nabycia mieszkań w tej lokalizacji. Nic dziwnego skoro sprzedawano je po 2800 zł netto za metr kwadratowy.
   - Firma od lat buduje we Wrześni. Jesteśmy tu dobrze znani, dlatego do każdej nowej inwestycji ustawia się kolejka - komentuje Marek Rybarczyk, szef marketingu.
   Do kupienia są natomiast jeszcze mieszkania w Słupcy. Tam przy ul. Smugowej inwestor zaplanował dwa 2-piętrowe budynki z 84 mieszkaniami. Rozpoczęła się budowa pierwszego z nich, który ma być gotowy w III kwartale 2008 r. Termin realizacji drugiego obiektu uzależniony jest od tempa sprzedaży mieszkań. W ofercie są lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 37 do 72 m kw. z dużymi balkonami i piwnicami. W przyziemiu zlokalizowano indywidualne garaże. Przy budynkach inwestor wykona również plac zabaw dla dzieci. Mieszkania sprzedawane są od 2650 zł/m kw. netto. Za garaż trzeba zapłacić po 1000 zł/m kw. netto.
   Deweloper myśli już o nowych lokalizacjach w kilku miastach Wielkopolski. BKK
Data: 24.08.2007, godzina: 15:00:13.


reklama