Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Budma 2014 – nowy termin, nowa odsłona
Jeszcze nie zakończyła się Budma 2013, a zarząd MTP już myśli o następnej edycji w 2014 r., która odbędzie się w nowym, marcowym terminie.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Nowe projekty towarzyszące targom Budma to w dużej mierze efekt stałego dialogu, jaki od lat prowadzony jest zarówno z wystawcami, jak i kluczowymi grupami zwiedzających. Jednymi z najistotniejszych efektów konsultacji jest rozszerzenie od 2014 roku nazwy targów poprzez dodanie kluczowej dla budownictwa przyszłości branży oraz nowy termin Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma.
    Najważniejsze i największe spotkanie profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 11-14 marca 2014 roku. W tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Maszyn, Pojazdów i Sprzętu Budowlanego Bumasz, Międzynarodowe Targi Kominkowe, Targi CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej Glass, tworząc najbardziej kompleksową ofertę branży budowlanej.
    Zmiana terminu targów podyktowana została kolizją, jaką powodowały mające miejsce w tym czasie ferie zimowe oraz niedogodne warunki atmosferyczne, utrudniające przyjazd wielu potencjalnym wystawcom, czy odwiedzającym.
    - Wiele takich sygnałów odbieraliśmy od naszych partnerów - uzasadnia Dariusz Muślewski, dyrektor Budmy. - Teraz wielu z nich akceptuje tę zmianę.
   W słuszności podjętej decyzji dyrekcję targów utwierdził także przyszłoroczny termin targów Bau w Monachium przypadający w okresie dotychczasowej Budmy. Polski rynek jest bowiem bardzo ważny dla firm niemieckich, lecz przy kolidujących terminach wybierali oni targi monachijskie, a nie poznańskie.
    Z kolei wyodrębnienie architektury ma na celu jeszcze mocniejsze zaznaczenie wagi tej branży dla kształtu budownictwa przyszłości opartego na dobrych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązaniach przestrzennych, służących w jak najlepszy sposób całemu społeczeństwu, a osiąganych dzięki świadomym decyzjom projektowym. Dostęp do najnowszej technologii, łatwość jej implementacji w życie codzienne przy jednoczesnym zachowaniu jak największej jej funkcjonalności i estetyki stawia coraz ambitniejsze zadania przed architektami, jak i całą branżą budowlaną. W obecnych czasach nie sposób mówić o budownictwie bez wyraźnej potrzeby doskonale przygotowanego projektu architektonicznego.
    Początek kampanii informacyjnej i promocyjnej o nowym terminie i tematyce targów wśród aktualnych i potencjalnych klientów i gości targowych następuje już podczas trwającej Budmy 2013. Na terenie MTP pojawiły się bilboardy, plakaty, foldery i inne nośniki reklamowe.
    Tymczasem za nami pierwszy dzień Budmy 2013. W tym dniu odwiedziło ją około 10 tysięcy gości. Dzień ten dedykowany był dystrybutorom, z czego skorzystało wiele firm handlowych. Oczywiście będą one odwiedzać targi przez kolejne dni. Czynna jest też Strefa Testów dedykowana wykonawcom jako jednej z grup docelowych. Dalej trwają Dni Inżyniera Budownictwa w ramach IV Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego, a także Forum Architektury z oznakowaną ścieżką zwiedzania oraz spotkaniem z gościem specjalnym, sławnym włoskim architektem Renato Rizzi - organizowane wspólnie z Izbą Architektów RP.
Data: 30.01.2013, godzina: 14:37:51. Autor: Barbara Kielczyk


reklama