Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
FM Logistic i Geis będą się rozwijać w parku logistycznym P3 Poznań
P3 - właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych - postawił pierwszą kolumnę z okazji rozpoczęcia rozbudowy parku Logistycznego P3 Poznań o 30.000 m kw. Blisko połowa tej powierzchni powstaje jako powierzchnia Build-To-Suit dla firm logistycznych FM Logistic (7 200 m kw.) i Geis (5.655 m kw.).

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Reszta powstanie spekulacyjnie w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie rynkowe. Jest to trzecia budowa rozpoczęta przez P3 w Polsce w tym roku, włączając w to nowy budynek w parku P3 Piotrków, którego budowa ruszyła wiosną i nowy budynek w parku P3 Błonie koło Warszawy, którego budowa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu.
   FM Logistic to firma wiodąca w dziedzinie międzynarodowej logistyki, a portfel jej klientów obejmuje sieci handlowe, producentów żywności, środków czystości do domu i kosmetyków oraz firmy farmaceutyczne. To długoletni klient P3 z magazynami w parkach logistycznych w Rumunii, Czechach i Polsce, gdzie ma swoje powierzchnie w trzech parkach.
   Piotr Sukiennik, dyrektor generalny FM Logistic na Europę Środkową, powiedział:
   - Współpracujemy z P3 w wielu krajach europejskich, co pozwala nam na stwierdzenie, że jest to niezawodny deweloper, który potrafi dopasować się do wymagań klientów. Mamy już magazyny w dwóch parkach P3 w Polsce - w Mszczonowie i Piotrkowie - a teraz będziemy mieli także w Poznaniu i z niecierpliwością liczymy na kontynuację dalszego, dynamicznego rozwoju i naszej udanej współpracy.
   Grupa Geis - lider w transporcie, spedycji i usługach logistycznych w Niemczech i Europie Środkowej będzie wykorzystywała nowy magazyn w parku P3 Poznań do obsługi przesyłek kurierskich oraz palet i przesyłek indywidualnych. W Polsce firma ma obecnie 45 oddziałów i zatrudnia łącznie ponad 1200 pracowników.
   Adam Kwiatkowski, wiceprezes Grupy Geis w Polsce, powiedział:
   - Ze względu na specyfikę naszej działalności potrzebowaliśmy magazynu skrojonego na miarę. Kluczowe było dla nas zaplanowanie na stosunkowo niewielkiej powierzchni dużej liczby bram kurierskich i doków. P3 doskonale sprostał naszym oczekiwaniom i wymaganiom. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą tak otwartą na potrzeby swoich najemców.
   Piotr Bzowski, leasing & development director P3 w Polsce, stwierdził:
   - Zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w Poznaniu sprawiło, że rozpoczęliśmy budowę trzech kolejnych budynków w naszym parku. Jako deweloper kontynuujemy trend wprowadzenia ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań dla swoich obiektów i te nowe magazyny nie będą wyjątkiem. Jesteśmy także bardzo skupieni na potrzebach naszych klientów, czego efektem jest zawsze bardzo duże zainteresowanie powierzchniami, które budujemy. Powierzchnie, które budujemy dla FM Logistics i Geis zostały zaprojektowane tak, aby spełniać ich indywidualne oczekiwania.
   Magazyn FM Logistic będzie miał 12m wysokości, o 2 m więcej niż standardowy obiekt, będzie także wyposażony w większą ilość doków. Z kolei dopasowując się do wymagań najemcy Geis P3 zaprojektowało dla firmy aż 30 bram kurierskich i 29 doków. Budynki będą gotowe do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.
   P3 park Poznań znajduje się na południe od Poznania w obrębie szybko rozwijającej się lokalizacji logistycznej Gądki. Obiekt znajduje się blisko drogi dwupasmowej nr S11 połączonej z autostradą A2. Autostrada zapewnia łączność na wschód z Warszawą oraz na zachód z Berlinem. W okolicach Gądek działają połączenia transportu publicznego.
Data: 14.12.2016, godzina: 17:32:16.


reklama