Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
B&B Katowice Centrum laureatem Profit Hotel Awards 2016
W grudniu 2016 r. już po raz piąty rozdano nagrody Profit Hotel Awards. W gronie tegorocznych laureatów znalazł się, otwarty we wrześniu ubiegłego roku, hotel B&B Katowice Centrum, który został uhonorowany nagrodą w kategorii „Hotel 1-2 gwiazdki".

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Profit Hotel Awards to jedyny w Polsce konkurs, w którym branżowi eksperci - paneliści oraz prelegenci Forum Profit Hotel - przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w kraju. Tegoroczna edycja była już jego piątą odsłoną i wyłoniła laureatów w 12 kategoriach. Wśród hoteli 1-2 gwiazdkowych zwycięzcą ogłoszono B&B Katowice Centrum, który zaledwie przed kilkoma miesiącami przywitał pierwszych gości. Jury doceniło nagrodzony obiekt przede wszystkim za bardzo dobry stosunek jakości do ceny, profesjonalny personel oraz nowoczesny wystój i estetykę wnętrz, uznając jego wybór za idealny zarówno dla klientów biznesowych jak i dla turystów.
   Najmłodszy jak dotąd w Polsce obiekt sieci B&B to miejsce, w którym nowoczesny design przeplata się z elementami wystroju nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie miasta, a wysoka jakość świadczonych usług idzie w parze z konkurencyjną ceną. Największym jednak atutem tegorocznego laureata Profit Hotel Awards jest znakomita lokalizacja w samym sercu śląskiej metropolii, w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Katowickiej. Hotel B&B Katowice Centrum oferuje 105 funkcjonalnie oraz komfortowo urządzonych pokoi, bar oraz salę spotkań. Osoby podróżujące samochodem mają do dyspozycji podziemne miejsca parkingowe. Zgodnie ze standardem sieci cały obiekt jest klimatyzowany, doskonale wyciszony i oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego (100 Mb/s) internetu w technologii wi-fi.

   - Wygrana w Profit Hotel Awards 2016 smakuje wyjątkowo, bo wieńczy najbardziej intensywny rok w historii naszej spółki. Na rynek wprowadziliśmy dwa nowe obiekty, których otwarcia zbiegły się w jednym czasie. Sukces B&B Katowice Centrum to wspaniałe ukoronowanie wielomiesięcznej pracy naszego zespołu, a zarazem dodatkowa motywacja do dalszego zaangażowania na rzecz rozwoju branży hotelowej w Polsce - wyznaje Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.
   B&B Katowice Centrum jest jednym z pięciu obiektów działających w Polsce pod szyldem znanej, międzynarodowej sieci hoteli ekonomicznych. Pozostałe to: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje), B&B Łódź Centrum (149), B&B Wrocław Centrum (140) oraz B&B Toruń (93). Pod koniec 2017 r. dołączy do nich B&B Kraków (130).

Data: 24.01.2017, godzina: 15:50:02.


reklama