Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
„Nieruchomości dla każdego” w każdą środę na antenie Radia Kolor 103FM
Rynek nieruchomości zmienia się z miesiąca na miesiąc. Na jego dynamikę wpływ mają nie tylko programy wsparcia rządowego dla młodych rodzin, ale przede wszystkim ilość mieszkań oddanych do użytkowania przez deweloperów. Rynek pierwotny czy wtórny? Zakup czy wynajem? MdM czy Mieszkanie Plus? Na te i wiele innych - często dość trudnych - pytań odpowiedzą eksperci Home Broker na antenie Radia Kolor 103FM w każdą środę o 14:20.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   „Nieruchomości dla każdego" to nowy program antenowy, podczas którego eksperci Home Broker odpowiedzą na pytania słuchaczy oraz będą szczegółowo wyjaśniali niezbędne w zakupie czy sprzedaży nieruchomości procesy.
   - Potrzeba edukacji klientów jest w Polsce bardzo ważna. Chcemy, aby klient znał szczegóły usługi, którą jest zainteresowany. Zakup nieruchomości to wbrew pozorom nie taka łatwa sprawa. Formalności związane ze sprzedażą, czy kupnem nieruchomości są po pierwsze bardzo ważne, a po drugie dość trudne. Klient w tym przypadku potrzebuje wsparcia. Właśnie tym wsparciem są eksperci Home Broker - mówi Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Home Broker.
   Współtworzony projekt, który powstał dzięki kooperacji Home Broker i Radia Kolor 103FM, to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby klientów.
   - Jako lider pośrednictwa nieruchomości w Polsce wyznaczamy na rynku nowe standardy. Zmieniamy rynek nieruchomości oraz podejście do klienta. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i możliwości. Wychodząc krok dalej chcemy pokazać, że służymy pomocą w sfinalizowaniu umowy, ale przede wszystkim służymy profesjonalną poradą - mówi Jakub Strzelczyk.
   Każdy miesiąc będzie charakteryzował się nowym blokiem tematycznym, a to jakie tematy zostaną poruszone na antenie zależy od słuchaczy - chcąc skorzystać z pomocy eksperta wystarczy przesłać zapytanie na adres ekspert@radiokolor.pl
Data: 01.02.2017, godzina: 15:39:13.


reklama