Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Echo buduje osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa to najnowsza inwestycja Echo Investment w poznańskich Naramowicach. Zespół mieszkaniowy usytuowany jest u zbiegu ulicy Rubież i Sielawy w sąsiedztwie wcześniejszych osiedli dewelopera.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Kompleks Perspektywa będzie składał się 9 budynków wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach. Mieszkania na piątej kondygnacji będą ulokowane w dachu stromym.
    Na nowym osiedlu powstanie 368 mieszkań o powierzchniach od 30,4 m kw. (kawalerki) do 92,5 m kw. (4-pokojowe). Zaprojektowano lokale zarówno z odrębnymi kuchniami jak i z aneksami kuchennymi.
    Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny metra wahają się od 5145 do 5866 zł.
    Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony lub tarasy. Do mieszkań na parterach będą przynależne ogródki. Wykorzystanie ekologicznych materiałów zapewnia podwyższoną izolację cieplną i akustyczną. Nabywający mieszkanie może też dokupić komórkę lokatorską (1,3-3,8 m kw.) po 1944 zł/m kw.
    W halach parkingowych (garaż otwarty) zaplanowano 325 miejsc parkingowych na parkingu wielopoziomowym po 17.280 zł. Ponadto 229 miejsc postojowych znajdzie się na terenie osiedla w cenie 9.720 zł. Kupno jednego z tych miejsc jest obowiązkowe.
   Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w całodobowy monitoring.
   Deweloper zadbał o urozmaiconą architekturę krajobrazu w taki sposób, by każdy z mieszkańców mógł odpocząć wśród terenów urozmaiconej zieleni rekreacyjnej i dekoracyjnej, towarzyszącej zespołom zabudowy mieszkaniowej. Dla najmłodszych zaplanowano 3 place zabaw oraz małą architekturę.
   Przekazanie mieszkań wybudowanych w I etapie nastąpić ma do końca października 2018 r., a podpisanie umowy ostatecznej do końca tego roku.
Data: 06.03.2017, godzina: 15:40:10. Autor: Barbara Kielczyk


reklama