Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Osiedle Botaniczna: budowlańcy rozpoczęli prace wewnątrz budynków
Poziom zaawansowania budowy Wieżowca oraz Domu Apartamentowego na Osiedlu Botaniczna zbliża się do 50 proc. Właśnie zakończone zostały prace konstrukcyjne w tych najbardziej reprezentacyjnych budynkach drugiego etapu osiedla, którego inwestorem jest poznańska firma rodzinna Nickel Development.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Ekipy budowlane wkraczają do wnętrz. Już niedługo klienci będą mogli wejść na teren budowy, zobaczyć i dotknąć swojego wymarzonego, przyszłego „M".
   Efekty pracy budowlańców najlepiej widać w Domu Apartamentowym Botaniczna Plus, gdzie status wykonanych robót osiągnął poziom 45 proc.. Praktycznie na ukończeniu jest tam izolacja dachu, co  pozwala z kolei na rozpoczęcie prac wewnątrz budynku. W obecnej chwili w Domu Apartamentowym zamontowane są okna. Niedługo zakończona będzie również budowa ścianek działowych oraz rozprowadzenie instalacji sanitarnych. Lada moment rozpocznie się tynkowanie ścian wewnętrznych.
   Nieco dalej do półmetka mają budowlańcy w przypadku Wieżowca. Trwają tam jeszcze prace dekarskie, które z całą pewnością zakończą się z końcem miesiąca. Wykonane są już prawie wszystkie murowane ściany między lokalami, a od najniższych pięter budowane są również ścianki działowe.
   - Nasi klienci z niecierpliwością wyczekują momentu, kiedy będą mogli wreszcie wejść na teren budowy i samemu obejrzeć oferowane przez nas mieszkania „w naturze". Póki co, ich ciekawość pomaga zaspokajać widok z mieszkania pokazowego na wewnętrzną stronę osiedla, który daje możliwość dokładnej obserwacji postępów budowy - mówi Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.
   Jak przyznaje szefowa sprzedaży poznańskiego dewelopera, na razie największe zainteresowanie nabywców dotyczy - w dość oczywisty sposób - mieszkań z południową wystawą, a także tych, które mają okna skierowane w stronę zachodnią, czyli wychodzące na Ogród Botaniczny. Drugą istotną grupę popularnych mieszkań stanowią małe lokale, kupowane zwykle jako inwestycja pod wynajem lub lokum dla dziecka.



   - Kiedy tylko budowa osiągnie stan pozwalający na wejście klientów, spodziewamy się istotnego przyspieszenia sprzedaży, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszego etapu osiedla. Można powiedzieć, że wówczas wielu klientów wręcz zakochało się w mieszkaniach, których wcześniej nie brali pod uwagę. Gdy zobaczyli widok z okien lub światło w mieszkaniu, byli oczarowani - opowiada Olszyńska.
   Postęp całej budowy jest szacowany na 33 proc., co jest zgodne z zakładanym na początku harmonogramem. Klienci mogą zatem być spokojni co do terminu zakończenia budowy. W pierwszej kolejności gotowy będzie Dom Apartamentowy Botaniczna Plus - nastąpi to na przełomie pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku. Wieżowiec ma być ukończony po upływie następnego kwartału, a zaraz po nim - budynki B i C, czyli kompleks czterech niskich bloków wewnątrz osiedla.
Data: 03.04.2017, godzina: 14:15:15.


reklama