Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Parkingi podczas targów Poznań Motor Show na terenie miasta
Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która w ubiegłym roku przyciągnęła ponad 133 tysiące osób. Biorąc pod uwagę bogaty program wydarzeń, liczne samochodowe premiery i doskonałą, wiosenną pogodę, organizatorzy spodziewają się, że w tym roku fani motoryzacji równie tłumnie odwiedzą Poznań Motor Show. Aby ułatwić podróżowanie i parkowanie MTP przygotowały szereg udogodnień.


   Oprócz czynnego parkingu na ul. Matejki gwarantują inne przestrzenie, aby odwiedzający mogli dogodnie zaparkować samochód i udać się swobodnie na teren targowy.
   Podczas Poznań Motor Show zwiedzający, którzy przyjeżdżają do Poznania samochodem mogą skorzystać z parkingów na terenie całego miasta, starannie wyselekcjonowanych tak, aby parkowanie było wygodne dla zwiedzających z całej Polski. Dodatkowo, z każdego z nich można przesiąść się na komunikacje miejską i bezproblemowo dojechać na targi.
   Podróżujący mają do wyboru trzy parkingi: przy M1 Poznań (ul. Szwajcarska 14), w Galerii Handlowej Posnania (ul. Pleszewska 1) oraz na terenie INEA Stadion (Bułgarska 17).
   Parking przy M1 jest darmowy oraz dostępny przez cały okres trwania targów Motor Show (od 6.04 do 9.04). Po zaparkowaniu samochodu można wsiąść w tramwaj linii 16 bądź 18 i dojechać na teren targów komunikacją miejską. Parking jest położony w południowo-wschodniej części miasta, będzie on idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy przyjeżdżają z okolić Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy, Łodzi, Wrześni, Gniezna, Swarzędza, Śremu, czy Środy Wielkopolskiej.
   Parking w Galerii Handlowej Posnania jest również darmowy i dostępny przez cały okres targów (od 6.04 do 9.04), położony jest najbliżej targów, blisko centrum oraz w okolicy jeziora Malta. Najwygodniej na targi można dojechać tramwajami linii: 5, 6, 13, 16, 17, 18. Galeria Posnania znajduje się koło popularnej trasy katowickiej, również w południowo-wschodniej części miasta tuż przy rondzie Rataje - z dogodnego parkingu można skorzystać jadąc z kierunków: Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy, Łodzi, Wrześni, Gniezna, Swarzędza, Śremu, czy Środy Wielkopolskiej.
   Z kolei parking przy Stadionie INEA jest płatny 25 złotych na osobę oraz dostępny w piątek oraz w sobotę (7-8.04). Strefy wyznaczone do parkowania to: C, D1, D2. Stadion jest położony w południowo-zachodniej części miasta, przy trasach z Lubonia, Kórnika, Nowego Tomyśla, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, czy Obornik.
   Międzynarodowe Targi Poznańskie umożliwiają osobom odwiedzającym Poznań Motor Show darmowy przejazd komunikacją miejską  ZTM podczas trwania targów.
   Darmowy przejazd  dedykowany jest dla osób, które zakupiły bilety w procesie przedsprzedaży:
- online za pomocą portalów: Tixer.pl, Ticketpro.pl,
- w punktach stacjonarnych: kioski i saloniki Ruch, sieć sklepów Empik, Saturn i Media Markt.
   Dzięki temu zwiedzający mogą skorzystać z podwójnej promocji, po pierwsze kupią tańsze bilety w przedsprzedaży, a po drugie mają możliwość darmowego dojazdu i powrotu środkami komunikacji miejskiej w Poznaniu oraz w strefach aglomeracji poznańskiej.
   Aby skorzystać z darmowych przejazdów należy mieć przy sobie wydrukowany bilet na Poznań Motor Show, ważny na ten dzień, w którym korzysta się z transportu publicznego.
   Dookoła targów jest wiele przystanków tramwajowych bądź autobusowych, z każdej części miasta można łatwo dojechać na teren targów, dodatkowo uniknie się stania w korkach, czy szukania miejsca parkingowego.

   Szczegółowa lista stref jakie obsługuje ZTM:  http://www.ztm.poznan.pl/bilety/strefy-taryfowe/
   Rozkład jazdy komunikacji miejskiej znajduje się pod adresem: http://www.ztm.poznan.pl/komunikacja/rozklad/
   W bezpośrednim sąsiedztwie targów zlokalizowane są przystanki linii:
- tramwaj linii 5, 6, 8, 10, 11, 18, przystanek Most Dworcowy -  Wejście Wschodnie;
- tramwaj linii 12, 14, 19, przystanek podziemny Dworzec Zachodni, oraz naziemny linii 3, 5, 8, 11, 12  - Wejście Południowe od ulicy Głogowskiej;
- tramwaj linii 6, 13, 15, autobus linii 48, 59, 63, 64, 69, 77 - Wejście Północne od ulicy Grunwaldzkiej.

Data: 04.04.2017, godzina: 17:08:48.


reklama