Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Osiedle Botaniczna House pod Kaliszem
W Wojciechówce przy ulicy Botanicznej na granicy z Kaliszem, deweloper FB "Marek Antczak" rozpoczyna budowę nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego Osiedle Botaniczna House z 44 domami, tworzonego w duchu zrównoważonego budownictwa.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   FB Antczak aktualnie kończy swój flagowy projekt - osiedla Panorama. Sukces osiedla w Kościelnej Wsi to połączenie dobrej architektury, planowania urbanistycznego i zrównoważonej budowy. Dzięki temu jest to miejsce odpoczynku i równowagi dla mieszkańców, swoista enklawa nazywana „miasteczkiem w mieście".
    - Jako jedna z pierwszych wniosłam walizki do domu w Kościelnej Wsi. Od tego czasu minęło już 10 lat. Nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne, a mój dom to spełnienie moich marzeń. Osiedle jest bardzo rozwojowe i w obrębie spaceru mamy wszystko co potrzebne rodzinie - mówi Paulina Rachuta-Bartnicka, przedsiębiorca i mieszkanka osiedla Panorama.
    Na doświadczeniach i sukcesie tego projektu FB Antczak podjął decyzję o realizacji kolejnego zrównoważonego osiedla wysokiej klasy. Botaniczna House to prawie 3 hektary przestrzeni, na których rozłożone zostaną 44 domy. Pierwszy etap budowy to 24 domy o powierzchni od 140 do 165 mkw. Projekt osiedla zakłada zabudowę szeregową, bliźniaczą oraz domów wolno stojących, a każdy z nich uzupełniony będzie o garaż z pojedynczym lub podwójnym miejscem postojowym. Planowane oddanie pierwszej partii domów nastąpi jeszcze pod koniec 2017 roku.
   Jak komentuje wiceprezes Marcin Antczak w przypadku realizacji projektów zrównoważonych punktem odniesienia do wszystkiego jest człowiek i jego komfort - przede wszystkim mieszkania, ale także odpoczynku. Budowanie zgodnie z tym trendem wymaga wzięcia pod uwagę takich aspektów, jak: miejsce, w którym mieszkańcy mogą wypocząć, bliskość infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania, czy dobra komunikacja drogowa. Projektując Botaniczna House wzięto pod uwagę wszystkie te czynniki.
   W biurze sprzedaży przy ulicy H. Sawickiej 2b w Kaliszu już niedługo wszyscy zainteresowani będą mogli odbyć wirtualny spacer po osiedlu. Dzięki technologii Virtual Reality jeszcze przed budową chodników i uliczek przyszli mieszkańcy zobaczą wizualizacje osiedla w 360 stopniach i technologii 3D.
   Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Konopskiprojekt z Kalisza.
Data: 10.04.2017, godzina: 13:27:53.


reklama