Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Inspiracja latami 20-tymi

W Bydgoszczy trwa konkurs na konkurs na restaurację lub lokal gastronomiczny, w którego wnętrzu przeniesiemy się do lat 20-tych ubiegłego wieku i zasmakujemy potraw z tego okresu – podaje portal miejski www.bydgoszcz.pl.

W roku 2020 Bydgoszcz świętuje setną rocznicę powrotu miasta do Polski. Z tej okazji miasto przygotowało szereg akcji i imprez, mających na celu upamiętnienie tego wyjątkowego momentu. Na pamiątkę stulecia powstał już m.in. mural przedstawiający klucz zawieszony na biało-czerwonej wstędze, zainspirowany symbolicznych przekazaniem klucza do miasta pierwszemu komisarycznemu prezydentowi polskiej Bydgoszczy, Janowi Maciaszkowi. Wybrano również oficjalną identyfikację miasta związaną z obchodami rocznicy (logotyp wyłoniono w drodze konkursowej).

Teraz trwa niezwykły konkurs ogłoszony przez Prezydenta Miasta pt. „Lokal z epoki” na aranżację wnętrza, dekorację witryny, a także przygotowanie tematycznego menu zainspirowane latami 20-tymi ubiegłego wieku. Najlepszy, przenoszący gości sto lat w przeszłość zostanie nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 5 tys. złotych. Nagrody za drugie i trzecie miejsce to, odpowiednio, 3 i 1 tys. złotych.

Plebiscyt skierowany jest do właścicieli restauracji i lokali gastronomicznych w Bydgoszczy, a prace zgłaszać można do 10 stycznia br. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 13 stycznia 2020 r.

x

Zobasz także

4Buildings w Katowicach

4Buildings w Katowicach. Te domy są trendy | Prezentacje najpiękniejszych polskich domów podczas 4Buildings 4Buildings ...

Szkolenie w Poznaniu

Nowości w podatku VAT w roku 2019 oraz planowane zmiany na rok 2020 termin i ...

Targi Mieszkań i Domów

Targi Mieszkań i Domów organizowane są regularnie w różnych częściach Polski. Zapotrzebowanie na nie wciąż ...

Przetarg na działki

Miasto „idzie jak burza”: kolejne działki przy Posnanii wystawione na sprzedaż. Tym razem pod usługi. ...

Forum zarządców nieruchomości

Administrator24info.pl zaprasza czytelników miesięcznika i użytkownikówtego portalu, na IX Forum dla Zarządców Nieruchomości! Hasłem tegorocznej ...