Knight Frank Diamentem Forbesa 2017

Firma doradcza Knight Frank znalazła się na liście Diamentów Forbesa 2017. To coroczne zestawienie magazynu Forbes, prezentujące najszybciej rosnące polskie przedsiębiorstwa. Na uroczystej gali 22 czerwca wyróżnienie w imieniu firmy odebrała Maja Meissner, dyrektor regionalna i szef działu Office & Logistics Asset Management.

Tytuł diamentów Forbesa przyznawany jest w trzech kategoriach. Knight Frank znalazł się na liście przedsiębiorstw z przychodami od 5 mln do 50 mln zł.

Cieszymy się z obecności na liście tak prestiżowego magazynu biznesowego jakim jest Forbes. Knight Frank jako firma od wielu lat zmierza w jasno określonym kierunku. Stawiamy na najlepszych ekspertów, co przekłada się na naszą pozycję rynkową. Tytuł Diamentu Forbesa to wyróżnienie, które wspaniale to podkreślamówi Monika Dębska–Pastakia, partner i prezes zarządu w Knight Frank.

Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na rynków wyróżnień przyznawanych przedsiębiorstwom. Podczas gali miałam zaszczyt odebrać je w imieniu naszej firmy. W Knight Frank na co dzień zajmuję się zarządzaniem wartością. Z doświadczenia wiem, jak istotny wpływ mają na nią wyróżnienia tej rangi. Ich otrzymanie to jeszcze większa wartość dodana dla każdego przedsiębiorstwadodaje Maja Meissner, dyrektor regionalna i szef działu Office & Logistics Asset Management.

Ranking Diamentów Forbesa obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie. Magazyn Forbes opracowuje je wraz z wywiadownią Bisnode Polska na podstawie szczegółowej wyceny metodą szwajcarską. Lista zawiera jedynie te firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość. Wśród kryteriów oceny znalazły się czynniki takie jak sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy, wartość dochodowa, czy wartość majątku.

x

Zobasz także

Mieszkaniówka w wirtualnym świecie?

Jeden ruch palcem i z kuchni przenosimy się do sypialni. Kolejny – jesteśmy na zewnątrz ...

Mikael Colville-Andersen na 2. Festiwalu Architektury

Gościem specjalnym drugiej edycji Festiwalu Architektury będzie Mikael Colville-Andersen – światowej sławy kanadyjsko-duński ekspert z ...

Studenci architektury odebrali nagrody

Stowarzyszenie Architektów Polskich podsumowało XXXVII już konkurs im. prof. architekta Władysława Czarneckiego na najlepsze prace ...

Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”

Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. ...

W kwietniu biegacze wracają do Pobiedzisk

22 kwietnia to kolejna ważna data w kalendarzu biegacza. Tego dnia odbędzie się III Bieg ...