Agrobex 750×200 – czerwiec 2017
Nickel 750×100 – Botaniczna

Knight Frank Diamentem Forbesa 2017

Firma doradcza Knight Frank znalazła się na liście Diamentów Forbesa 2017. To coroczne zestawienie magazynu Forbes, prezentujące najszybciej rosnące polskie przedsiębiorstwa. Na uroczystej gali 22 czerwca wyróżnienie w imieniu firmy odebrała Maja Meissner, dyrektor regionalna i szef działu Office & Logistics Asset Management.

Tytuł diamentów Forbesa przyznawany jest w trzech kategoriach. Knight Frank znalazł się na liście przedsiębiorstw z przychodami od 5 mln do 50 mln zł.

Cieszymy się z obecności na liście tak prestiżowego magazynu biznesowego jakim jest Forbes. Knight Frank jako firma od wielu lat zmierza w jasno określonym kierunku. Stawiamy na najlepszych ekspertów, co przekłada się na naszą pozycję rynkową. Tytuł Diamentu Forbesa to wyróżnienie, które wspaniale to podkreślamówi Monika Dębska–Pastakia, partner i prezes zarządu w Knight Frank.

Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na rynków wyróżnień przyznawanych przedsiębiorstwom. Podczas gali miałam zaszczyt odebrać je w imieniu naszej firmy. W Knight Frank na co dzień zajmuję się zarządzaniem wartością. Z doświadczenia wiem, jak istotny wpływ mają na nią wyróżnienia tej rangi. Ich otrzymanie to jeszcze większa wartość dodana dla każdego przedsiębiorstwadodaje Maja Meissner, dyrektor regionalna i szef działu Office & Logistics Asset Management.

Ranking Diamentów Forbesa obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie. Magazyn Forbes opracowuje je wraz z wywiadownią Bisnode Polska na podstawie szczegółowej wyceny metodą szwajcarską. Lista zawiera jedynie te firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość. Wśród kryteriów oceny znalazły się czynniki takie jak sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy, wartość dochodowa, czy wartość majątku.

x

Zobasz także

Odnowiono 2. kamienice

Dobiegła końca renowacja kamienic zlokalizowanych przy ulicach Ratajczaka 45 oraz Kantaka 8/9 . Miasto od ...

Wycinka pod tramwaj

W czwartek Zakład Lasów Poznańskich rozpoczął wycinkę drzew na jednym z odcinków trasy, w okolicy ...

Basen na os. Piastowskim

Po ponad roku od ogłoszenia pierwszego przetargu, miasto ogłosiło kolejny. Zgodnie z dokumentacją przetargową, zwycięzca ...

„Hanka” czeka na studentów

Ponowne, uroczyste otwarcie Domu Studenckiego „Hanka” odbyło się 12 lutego w samo południe. Rektor Uniwersytetu ...

Witamy na pl. Kolegiackim

Trwają prace archeologiczne na placu Kolegiackim. Znaleziska przybliżają historię tego bardzo ważnego dla Poznania miejsca. ...