Fotografia wnętrz

Kredyt hipoteczny poniżej WIBOR-u

BOŚ Bank wprowadza do oferty kredyt hipoteczny w złotówkach z oprocentowaniem, które może być nawet niższe od stawki WIBOR 6M. Oferta jest dostępna dla klientów, którzy skorzystają z programu inwestycyjnego. BOŚ Bank proponuje marżę kredytu hipotecznego nawet na poziomie minus 0,1 p.p. Oznacza to, że oprocentowanie będzie o 0,1 p.p. niższe niż stawka WIBOR 6M, w oparciu o którą ustala się warunki spłaty. Bank nie będzie także pobierał prowizji przygotowawczej za udzielenie kredytu.
Promocyjna marża oferowana będzie klientom, którzy w momencie zaciągania kredytu hipotecznego zdecydują się zainwestować dodatkowe środki w „Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska” przygotowany wspólnie z AEGON Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie SA. Ostateczna wysokość marży promocyjnej i okres, w którym będzie ona obowiązywała, zależeć będzie od kwoty kredytu oraz kwoty jaką klient zdecyduje się wpłacać miesięcznie jako składkę do programu. Marża na poziomie minus 0,1 p.p. jest maksymalną obniżką możliwą do uzyskania w trakcie negocjacji z doradcami banku. Natomiast czas trwania preferencyjnych warunków to nawet 10 lat, czyli tyle, ile trwa inwestycja w ramach programu (który może być przedłużany na kolejne lata).
Promocyjny kredyt hipoteczny w BOŚ Banku posiada wszystkie inne atrybuty „hipotek” oferowanych do tej pory. Oznacza to, że klient ma do dyspozycji m.in. 3-letnie wakacje kredytowe w spłacie kapitałowej części raty, możliwość sfinansowania 100 proc. wartości nieruchomości i rozłożenie spłaty nawet na okres 50 lat. W ostatnich dniach bank wprowadził także możliwość zawieszenia spłaty trzech pełnych rat kredytu w roku kalendarzowym.

x

Zobasz także

Znowu bierzemy kredyty

Chętnych na kredyty mieszkaniowe było w czerwcu prawie o 30 proc. więcej niż w kwietniu. ...

Lipcowa oferta obligacji

Oprocentowanie obligacji stałoprocentowych 3-miesięcznych wynosi 0,50% w skali roku, a 2-letnich papierów skarbowych 1,00%. Pozostałe ...

Monety okolicznościowe w 2020 r.

Najbliższa planowana emisja: Wielcy polscy ekonomiści – Stanisław Głąbiński [2 lipca] W 2020 roku ukazały się ...

Egzaminy dla aktuariuszy

Minister Finansów 3 czerwca podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie egzaminu aktuarialnego Wydłużamy czas na ...

„Kościół Mariacki” za 5 zł

22 maja 2020 r. Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monetę z serii „Odkryj Polskę” ...