Fotografia wnętrz

Kredyt refinansowy w Citi Handlowym

Citi Handlowy konsekwentnie rozwija ofertę produktów hipotecznych. Bank odświeżył właśnie ofertę kredytów refinansowych. Teraz minimalna marża dla kredytu refinansowego wyniesie 1 proc., a maksymalna 1,3 proc. Przy prowizji w wysokości 0 proc. i braku opłat za wpis kredytu do ksiąg wieczystych oraz wycenę nieruchomości oferta kredytu refinansowego w Citi Handlowym to jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.
– Kredyt refinansowy w Citi Handlowym to bardzo konkurencyjna propozycja. Zwłaszcza dla tych klientów, którzy jeszcze rok, dwa lata temu zmuszeni byli korzystać z kredytów mieszkaniowych z marżą sięgającą od 2,5 proc. do nawet 4 proc. Teraz decydując się na kredyt refinansowy z marżą na poziomie 1 procent mają szanse znacznie obniżyć wysokość swojego miesięcznego zobowiązania. Często stanowić to może oszczędność rzędu kilkudziesięciu, przy wyższych kwotach kredytowania nawet kilkuset złotych miesięcznie – tłumaczy Katarzyna Przybyła, dyrektor Biura Kredytów Hipotecznych.
Od 16 czerwca 2011 roku w Citi Handlowym dostępna jest nowa oferta kredytów refinansowych, czyli kredytów hipotecznych na spłatę mieszkaniowych kredytów hipotecznych w innych bankach. W zależności od wysokości LtV, czyli stosunku wysokości kredytu do wartości nieruchomości oraz aktywności klienta na innych produktach banku marża kredytu refinansowego może wynieść od 1 do 1,3 proc. Wysokość marży ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.
Prowizja takiego kredytu refinansowego to 0 proc. Dodatkowo bank nie pobiera też opłat za wpisanie kredytu do ksiąg wieczystych oraz za wycenę nieruchomości.
Kredyt refinansowy w Citi Handlowym udzielany jest na kwoty powyżej 80.000 złotych. Bank oferuje kredyty refinansowe w złotych, a maksymalna kwota finansowania to 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 30 lat. Minimalny miesięczny dochód netto przynajmniej jednego z wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi wynosić co najmniej 3000 zł. Szczegółowe warunki dotyczące oferty kredytów hipotecznych w Citi Handlowym dostępne są u doradców w oddziałach banku.

x

Zobasz także

Zadłużona Wielkopolska

Ponad 7,4 mld zł wynosi przeterminowane zadłużenie branży handlowej wobec kontrahentów i banków; dotyczy ono ...

Terminy złożenia PIT

Od tego roku ujednolicony zostaje termin składania zeznań podatkowych PIT za rok 2019 – można ...

Nagłe osłabienie złotego

Złoty od kilku dni traci na wartości w relacji do głównych walut, w tym franka ...

PIT od pracodawców

Sposoby i terminy przesyłania informacji o dochodach za 2019 r. Jeżeli w 2019 r. zatrudniałeś ...

Kiedy złożyć PIT za 2019 r.

Zmienia się termin złożenia wszystkich zeznań podatkowych PIT dla rozliczenia za rok 2019 – możesz ...