Finansowanie pomostowe

Ładowarki od Urbanii

Firma Urbania Sp z o.o. podpisała umowę na sprzedaż w Polsce najlepszych technologicznie ładowarek do samochodów elektrycznych niemieckiej firmy EBG Compleo.

Nasza misja jest związana nierozłącznie z ideą 21 ‘st Century Development obejmującą szerokie rozpowszechnianie elektro-mobilności, technologii inteligentnego domu i mieszkania wpływających na poprawę ekologii środowiska jak i pobudzających innowacyjne działy gospodarki takie jak produkcja energii odnawialnej czy nowoczesnej technologii elektro-mobilności. Oferujemy pełną obsługę inwestycji od etapu planowania dostarczenie dokumentacji budowlanej, przez montaż stacji ładowania, po wdrożenie modelu rozliczeń. Nasza oferta obejmuje stacje ładowania samochodów dostosowanych do każdych potrzeb i zastosowań. Oferujemy:

-Ładowarki domowe przeznaczone dla domów, wspólnot mieszkaniowych, indywidualnych miejsc parkingowych

-Ładowarki wolnostojące: dla parkingów miejskich, gminnych punktów ładowania, hoteli, restauracji, sklepów i galerii

-Ładowarki flotowe dla wypożyczalni samochodów elektrycznych, parkingów firmowych oraz Super szybkie stacje ładowania umożliwiające naładowanie samochodu elektrycznego w czasie poniżej 30 min.

PRODUKTY O UGRUNTOWANYM DOŚWIADCZENIU.

Grupa EBG rozpoczęła swoją historię sukcesu około 70 lat temu jako Elektro-Bauelemente GmbH od rodzinnej firmy. Obecnie grupa EBG rozwinęła się na cztery obszary działalności . Podczas gdy EBG electro i EBG compleo specjalizują się w dziedzinie elektrotechniki,EBG Schroeder i EBG w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych. Wraz z budową pierwszej stacji ładowania w 2009 roku, połączono know-how w dziedzinie elektrotechniki z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tworzyw sztucznych i materiałów compozytowych. Wynik odzwierciedla doskonała symbioza dwóch obszarów nowoczesnej technologii. To utorowało drogę dla powstającego trendu E-MOBILNOŚCI.

Elektro-mobilność to innowacje produktowe dla wielu uczestnikóww odniesieniu do pojazdu elektrycznego. Obejmuje wykorzystanie energii odnawialnej, jak również wykorzystanie materiałów przyjaznych dla środowiska, aktywnie zmniejszających obciążenie zanieczyszczeniami. Technologia ładowania połączona z lekką, mocną i ekologiczną obudową, nie tylko upraszczają instalację na miejscu, ale zapewnia oszczędność ponad 100 kg Co2 za wyprodukowaną i dostarczoną jednostkę w porównaniu z ładowarką ze stali, blachy lub stali nierdzewnej. Odpowiada to przejechaniu 1000 km małym samochodem o najnowszej klasie emisji.

Wyróżniające się cechy to wzmocnione włóknem szklanym SMC doskonały lekki i trwały materiał, odporny na uderzenia i na warunki atmosferyczne, samo-gasnący. To czyni go idealną obudową do stacji ładujących, szczególnie na zewnątrz.

Gwarancją niezawodności oraz umiarkowanych kosztów produktów EBG Compleo to ponad 12 000 tysięcy sprzedanych urządzeń w Europie (m.in. Norwegia 90, Irlandia Płn. 250, Holandia 850, Belgia 490, Dania 670, Austria 130, Węgry 70, Czechy 30, Niemcy 9000) oraz kontrakty m.in. z samorządami lokalnymi i pocztą niemiecką na dostawę i obsługę techniczną.

LINIA NASZYCH PRODUKTÓW (Basic, Advanced, highline i Cito)

Dostarczamy ładowarki o różnej mocy od 3,7 kW do 50 kW, które w zależności od potrzeb mogą być

zastosowane w domach, garażach i parkingach przy domach wielorodzinnych, parkingach w

przestrzeni publicznej, parkingach flotowych, hotelach, stacjach paliw. Urządzenia charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem użytkowania oraz wysoką odpornością na wandalizm.

Nasze urządzenia mogą być dostarczone w określonej przez zamawiającego kolorystyce.

Nasz produkt Twój projekt…

Kontakt do nas:

Urbania Sp. z o.o.

ul. Wawrzyniaka 19, 60-506 Poznań

e-mail biuro@urbano.pl

g.penar@urbano.pl

tel. 578517570 ;  61 221 2521

x

Zobasz także

Idą jak na pniu

Sprzedaż nowych mieszkań w Polsce utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Najwyższy wzrost liczby transakcji, ...

O uchwale krajobrazowej

W Poznaniu ruszają spotkania informacyjno-konsultacyjne w sprawie projektu uchwały krajobrazowej. Zakłada on między innymi, że ...

Uratują 26 zabytków

Komisja Kultury i Nauki pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały w sprawie rozdziału środków na renowację zabytków. ...

Jarmark Wielkanocny

Warsztaty wikliniarskie, animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne, parada motocykli czy konkurs na najpiękniejszą palmę – ...

Co 10. głosował

W niedzielę odbyły się wybory do poznańskich rad osiedli. Frekwencja w tym roku wyniosła 9,86 ...