Lekkie ceny na lato

Spółka Family House wprowadziła właśnie letnią promocję cenową w swojej inwestycji Koral, powstającej przy ul. Czeremchowej. Dzięki niej mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m kw. można kupić za jedyne 176 tys. zł netto. Patrząc przez pryzmat średnich cen kształtujących się w stolicy Wielkopolski na poziomie 6 tys. zł nowa odświeżona oferta dewelopera zasługuje na szczególną uwagę. Mieszkania powstające w inwestycji Koral dostępne są już za 4200 zł netto/m kw. Tym samym 2-pokojowy lokal o metrażu 42 m kw. można kupić za 176 tys. netto, natomiast mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m kw. dostępne jest już za 256 tys. zł netto.
– Od samego początku zaproponowaliśmy korzystne ceny, nigdy zatem nie narzekaliśmy na brak zainteresowania tym projektem. Zostało tylko kilkanaście wolnych nieruchomości. Zdecydowaliśmy jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę, stąd nowa letnia promocja. Należy pamiętać, że Koral powstaje w Poznaniu, a nie poza jego granicami, gdzie nieruchomości są zawsze tańsze niż w stolicy Wielkopolski – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.
Mieszkania objęte promocją ulokowane są na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Warto podkreślić, że parter jest bardzo wysoki, bowiem dolna krawędź okna znajduje się dopiero na wysokości 190 cm, co niewątpliwie wpływa na komfort zamieszkania. Dodatkowo rolety zewnętrzne, które montowane są w standardzie deweloperskim, gwarantują bezpieczeństwo.
Koral zlokalizowany jest przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Inwestycja zakłada realizację 5- kondygnacyjnego budynku o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 102 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 80 m kw. W budynku powstanie także podziemna hala garażowa. Na terenie budowy trwają zaawansowane prace. Obecnie stawiane są ściany drugiego piętra. Termin realizacji inwestycji zaplanowano na kwiecień 2012 roku.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...