Mieszkania Opti z rabatem 15 tys. zł lub bezpłatnym wykończeniem

Specjalnie na wakacje firma Linea proponuje klientom bardzo atrakcyjna ofertę – rabat aż 15 tys. złotych na mieszkania typu Opti w Osadzie Leśnej w Dąbrówce. Opti to mieszkania jednopoziomowe, trzypokojowe zlokalizowane w Osadzie Leśnej w Dąbrówce. Najmniejsze lokale mają niespełna 40 m kw., największe około 55 m kw. Dużym atutem Opti jest cena. Za 250 tys. złotych otrzymujemy pięknie położone mieszkanie z ogrodem lub tarasem. Ciąg szeregowy Opti zlokalizowany jest zaledwie kilkaset metrów od lasu i innych terenów rekreacyjnych.
Specjalnie na wakacje proponujemy klientom bardzo atrakcyjna ofertę – rabat aż 15 tys. złotych na mieszkania typu Opti. Jeśli ktoś obawia się samodzielnego wykańczania nieruchomości możemy zamiast upustu cenowego wykończyć wymarzone lokum – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. – Nasz zespół architektoniczny czuwa nad tym, aby nawet niewielkie mieszkania były funkcjonalnie i atrakcyjnie zaprojektowane.
Cały kompleks jest atrakcyjnie zlokalizowany, blisko Poznania, w gminie Dopiewo będącej jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w poznańskiej aglomeracji. Dzięki ekspresowej drodze S11 oraz dwujezdniowej ul. Bukowskiej dojazd do miasta jest szybki i sprawny. Inwestycja jest również połączona z centrum Poznania trakcją kolejową, po której kursują najnowocześniejsze pociągi Elf. Jednym z największych atutów jest bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Zakrzewskiego.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...