Fotografia wnętrz

Mieszkania rodzinne

Pracownia URBANO ogłasza świąteczną promocję sprzedaży rodzinnych mieszkań w budynku realizowanym w Poznaniu przy Piątkowskiej 41A.

Tylko do 6 grudnia 2010 r. czyli do Mikołajek wszyscy, którzy zdecydują się na zakup rodzinnego mieszkania i podpiszą umowę deweloperską otrzymają możliwość zakupu wybranego standardowego miejsca parkingowego za cenę jednego złotego.

Promocją objęte są wszystkie trzypokojowe mieszkania zlokalizowane na kondygnacjach od parteru po trzecie piętro, w tym przestronne i komfortowe lokale z dużymi balkonami od strony południowej, opisane w jednym z artykułów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Budynek jest aktualnie w realizacji. Zgodnie z harmonogramem inwestycji do końca bieżącego roku wykonany zostanie strop żelbetowy hali garażu, która pomieści 27 miejsc parkingowych. Budynek realizowany jest w systemie tradycyjnym – budowany z Porothermu. Ściany budynku będą ocieplane wełną mineralną. Na wjeździe do hali garażowej zainstalowana będzie mata grzewcza zapewniająca bezpieczeństwo w okresie zimowym. W budynku będzie również winda, a w hali garażowej komórki lokatorskie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Michał Urbański
Biuro Sprzedaży URBANO
tel. 61 221 25 21

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...