Mieszkanie MdM w centrum Poznania

Najnowsza promocja Kamienicy za Teatrem to prawdziwa gratka nie tylko dla osób marzących o mieszkaniu w centrum Poznania, ale także dla potencjalnych inwestorów. Z początkiem nowego roku Nickel Development kończy sprzedaż lokali w swojej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego 29. Osiem ostatnich mieszkań o metrażu od 58 do 67 m kw. można nabyć teraz w niezwykle korzystnych cenach, w tym także w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Kończąc sprzedaż Kamienicy za Teatrem deweloper przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę promocyjną. Ceny ostatnich mieszkań, położonych w samym centrum Poznania, zaczynają się już od 327 tys. zł. Ze 170 lokali, wybudowanych w 2012 roku, dostępne jest jeszcze jedno mieszkanie 4-pokojowe, dwa mieszkania 2-pokojowe oraz pięć wyposażonych w balkony mieszkań 3-pokojowych. Do każdego z nich w cenie 35 tys. zł można dokupić miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.
– Taka okazja na zakup mieszkania w Poznaniu, jak w przypadku Kamienicy za Teatrem, może się szybko nie powtórzyć. Ceny nowych lokali w ścisłym centrum miasta rzadko spadają poniżej 7 tys. zł – twierdzi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.Szczególnie polecam naszą ofertę promocyjną związaną z programem MdM. W jej ramach 58-metrowe mieszkanie z 3 pokojami i balkonem można kupić już po 5600 zł/m kw.

Kamienica za Teatrem, zlokalizowana w coraz modniejszej, ciągle rewitalizowanej dzielnicy Jeżyce, składa się z dwóch części: biurowej oraz mieszkalno-usługowej. Od frontu, przy ulicy Dąbrowskiego, w ciągu secesyjnych kamienic, wybudowano awangardowy budynek biurowy z reprezentacyjną elewacją ze szkła i kamienia. Druga, wewnętrzna część kompleksu, składa się z 5 segmentów, tworzących przestronne atrium. Na pięciu piętrach znajduje się 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 83 m kw., natomiast na parterze lokale handlowo-usługowe, w tym sklep Biedronka, oraz obsadzone zielenią patio. W podziemnej hali garażowej może parkować aż 258 samochodów.
Ogromną zaletą Kamienicy za Teatrem jest z pewnością jej lokalizacja. W pobliżu znajdują się nie tylko miejsca pracy, nauki i rozrywki – uczelnie wyższe, kina, teatry, liczne punkty usługowe, sklepy, banki, restauracje, przedszkola, szkoły i przychodnie, ale także tereny zielone, w tym ogród zoologiczny i park Sołacki.

Szczegółowe informacje o promocjach i inwestycjach firmy Nickel Development są dostępne na stronie www.nickel.com.pl, jak również w Biurze sprzedaży mieszkań przy ulicy Piątkowskiej 110.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...