Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Na zakupy do Arkady

Poznań ma nowe Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Przy ul. Obornickiej 229 otwarto Galerię Arkada.

To dobra wiadomość dla osób wykańczających i urządzających mieszkania. Od kilku dni funkcjonuje obiekt, w którym można nabyć wszystko co niezbędne do wyposażenia lokum.
Nowa galeria ma charakter handlowo-usługowo-biurowy. Trzykondygnacyjny obiekt ma powierzchnię całkowitą 7856 m kw. Handel i usługi zajmują dwie kondygnacje o powierzchni 3000 m kw. Ostatnie piętro o powierzchni 2164 m kw. przeznaczono na biura.
W 30 salonach galerii można znaleźć płytki i armaturę łazienkową, oświetlenie, farby, tapety, drzwi, podłogi, okna oraz meble i materiały do wystroju i dekoracji. Swymi usługami służą również architekci i dekoratorzy, którzy pomogą wybrać odpowiedni materiał, zaaranżować wnętrze, czy je wyposażyć i udekorować. Jak w każdym centrum handlowym nie brak tu miejsc do wypoczynku – restauracji czy kawiarenek.
Ciekawa jest również architektura obiektu. W kondygnacji pierwszego piętra bryła budynku została rozbita na dwie części, co nadaje jej wyróżniający kształt. Elewacja ścian zewnętrznych budynku jest typowym przykładem nowoczesnej kompozycji, opartej na rytmicznym układzie otworów okiennych.
Inwestorem obiektu jest spółka Arkada z Bydgoszczy. BKK

x

Zobasz także

Powitamy „Gospodarzy Domu”

Od stycznia ruszy w Poznaniu program „Gospodarz Domu”, w którym udział będzie mogło wziąć ok. ...

Budownictwo na terenach gmin

W 2018 roku gminy przekazały inwestorom pod budownictwo mieszkaniowe 874,6 ha gruntów – wynika z ...

Ł. Mikołajczyk urzęduje

Łukasz Mikołajczyk rozpoczął oficjalnie swój pierwszy dzień pracy na stanowisku wojewody wielkopolskiego. Spotkał się z ...

Tysiące osób bez zaświadczeń

Użytkowanie wieczyste odeszło do lamusa, jednak setki tysięcy Polaków wciąż nie mają zaświadczenia o jego ...

Ceny mieszkań idą w górę

Ceny mieszkań znów rosną zaskakująco szybko. Dla kupujących na kredyt to może być dobra chwila, ...