Fotografia wnętrz
Ładowarki emu.energy

Nasze Jeżyce urosną

Rusza budowa drugiego etapu inwestycji Nasze Jeżyce w Poznaniu. Osiedle powiększy się o kolejne 162 mieszkania.

Nasze Jeżyce to nowoczesny design, przemyślane układy mieszkań i liczne strefy wypoczynku. Projekt zlokalizowany jest blisko parku Sołackiego i ulicy Kościelnej w Poznaniu.

Mieszkania będą miały od dwóch do czterech pokojów (38-73 mkw.), każde z tarasem, balkonem lub prywatnym ogródkiem. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do drugiego etapu już w drugim kwartale 2021 roku. Każdy lokal zostanie wyposażony w smart rozwiązania firmy Somfy – dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli.

– Nowocześni mieszkańcy miast są mobilni, otwarci na rozwiązania ułatwiające codzienne życie, ciekawi nowinek technologicznych, ale jednocześnie cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Systemem inteligentnego domu, który oferujemy w Naszych Jeżycach, to możliwość zarządzania przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera dostępem do mieszkania, temperaturą czy oświetleniem. To istotna wartość mieszkań, które oferuje Echo Investment – dodaje Dawid Wrona.

Inwestycja zostanie wyposażona w stojaki i wieszaki rowerowe oraz ładowarki samochodów elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatny paczkomat. Wygodę zapewnią także pojemne komórki lokatorskie, wózkarnie i pomieszczenia na dodatkowe akcesoria samochodowe w hali garażowej
Autor: housemarket.pl

x

Zobasz także

Finisz Osiedle Ziołowego

Wraz z końcem III kwartału br. zakończy się budowa I etapu Osiedla Ziołowego w Tucach. ...

Rodzinne Podolany coraz bliżej

Inwestycja deweloperska w pobliżu ulicy Strzeszyńskiej nabiera kształtów. Aktualnie trwają zaawansowane prace przy trzech szeregach ...

Osiedle Przy Jeziorach

Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu otrzymują więcej niż dom z ogrodem. Deweloper More ...

Nowe Ogrody w budowie

Trwają prace budowlane prowadzone przy IV oraz V etapie inwestycji Nowe Ogrody, realizowanej na poznańskich ...

Osiedle zacisze kusi

Deweloper Poz Inwest wprowadził do sprzedaży nowe domy na osiedlu Zacisze w podpoznańskich Komornikach. Realizowany ...