Finansowanie pomostowe

Nowe aranżacje w Starym Browarze

Jak zmienić wygląd, funkcję i atmosferę mieszkania, domu czy biura? Wystarczy wziąć plan i przyjść w marcowy weekend na szachownicę w pasażu Starego Browaru, gdzie będą odbywać się konsultacje z zakresu aranżacji przestrzeni. Doradztwo w zakresie projektowania wnętrz rozpoczęło się już w pierwszy weekend marca i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do dyspozycji osób odwiedzających pasaż Starego Browaru byli bowiem profesjonalni architekci wnętrz. Na przestrzeni specjalnie zaaranżowanej designerskimi meblami IKER, swoją pomocą służyła Ewelina Jankowska z pracowni Ipnotic Architecture.
Każdy projekt to ścieranie się dwóch światów – wizji architekta i koncepcji przyszłego użytkownika. To codziennie podejmowane wyzwanie, wymagające indywidualnego podejścia oraz umiejętności połączenia możliwości z oczekiwaniami klienta – uważa Ewelina Jankowiak. Podobnego zdania jest Jowita Marecka, projektantka Filigrando w Starym Browarze, dla której najważniejsze jest poznanie klienta, jego gustu i fascynacji.
Oprócz projektantów z zewnątrz do udziału w konsultacjach zaproszono także doradców obecnych w Starym Browarze. Profesjonalne rady w zakresie wypełnienia przestrzeni obrazem i dźwiękiem były udzielane przez zespół Salonu Audio Video Design, który pomagał w wyborze sprzętu multimedialnego najwyższej jakości. Natomiast projektanci wnętrz z Almi Decor udzielali specjalistycznych porad dotyczących umeblowania i aranżacji przestrzeni.
Podobne konsultacje odbędą się w najbliższy weekend (8-9 marca) – w sobotę od godziny 11.00 do 19.00, a w niedzielę od 11.00 do 16.30.
Porady są bezpłatne. agag

x

Zobasz także

Powitamy „Gospodarzy Domu”

Od stycznia ruszy w Poznaniu program „Gospodarz Domu”, w którym udział będzie mogło wziąć ok. ...

Budownictwo na terenach gmin

W 2018 roku gminy przekazały inwestorom pod budownictwo mieszkaniowe 874,6 ha gruntów – wynika z ...

Ł. Mikołajczyk urzęduje

Łukasz Mikołajczyk rozpoczął oficjalnie swój pierwszy dzień pracy na stanowisku wojewody wielkopolskiego. Spotkał się z ...

Tysiące osób bez zaświadczeń

Użytkowanie wieczyste odeszło do lamusa, jednak setki tysięcy Polaków wciąż nie mają zaświadczenia o jego ...

Ceny mieszkań idą w górę

Ceny mieszkań znów rosną zaskakująco szybko. Dla kupujących na kredyt to może być dobra chwila, ...