Finansowanie pomostowe

Nowe aranżacje w Starym Browarze

Jak zmienić wygląd, funkcję i atmosferę mieszkania, domu czy biura? Wystarczy wziąć plan i przyjść w marcowy weekend na szachownicę w pasażu Starego Browaru, gdzie będą odbywać się konsultacje z zakresu aranżacji przestrzeni. Doradztwo w zakresie projektowania wnętrz rozpoczęło się już w pierwszy weekend marca i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do dyspozycji osób odwiedzających pasaż Starego Browaru byli bowiem profesjonalni architekci wnętrz. Na przestrzeni specjalnie zaaranżowanej designerskimi meblami IKER, swoją pomocą służyła Ewelina Jankowska z pracowni Ipnotic Architecture.
Każdy projekt to ścieranie się dwóch światów – wizji architekta i koncepcji przyszłego użytkownika. To codziennie podejmowane wyzwanie, wymagające indywidualnego podejścia oraz umiejętności połączenia możliwości z oczekiwaniami klienta – uważa Ewelina Jankowiak. Podobnego zdania jest Jowita Marecka, projektantka Filigrando w Starym Browarze, dla której najważniejsze jest poznanie klienta, jego gustu i fascynacji.
Oprócz projektantów z zewnątrz do udziału w konsultacjach zaproszono także doradców obecnych w Starym Browarze. Profesjonalne rady w zakresie wypełnienia przestrzeni obrazem i dźwiękiem były udzielane przez zespół Salonu Audio Video Design, który pomagał w wyborze sprzętu multimedialnego najwyższej jakości. Natomiast projektanci wnętrz z Almi Decor udzielali specjalistycznych porad dotyczących umeblowania i aranżacji przestrzeni.
Podobne konsultacje odbędą się w najbliższy weekend (8-9 marca) – w sobotę od godziny 11.00 do 19.00, a w niedzielę od 11.00 do 16.30.
Porady są bezpłatne. agag

x

Zobasz także

Stawki za wodę na działkach

Działkowcy, którzy pobierają wodę z ujęć głębinowych, przy miesięcznym zużyciu w wysokości 2 metrów sześciennych ...

Pszczoły ratują miasta

W ostatnich latach coraz więcej pasiek powstaje w miastach, na dachach budynków. W niektórych metropoliach ...

Nowela ustawy śmieciowej

Od dwóch do czterech razy więcej zapłacą, ci, którzy nie segregują odpadów – zakłada uchwalona ...

Co z książeczkami mieszkaniowymi?

Milion Polaków wciąż posiada książeczki mieszkaniowe. Gdyby każdemu państwo miało zwrócić wkład wraz z premią ...

Biurowce jak dzieła sztuki

Dzieła sztuki to nie tylko przedmioty, które możemy znaleźć na wystawie w muzeum lub galerii. ...