Ładowarki emu.energy

Nowe „socjalki” na Piątkowie

Przy ul. Hulewiczów na Piątkowie ZKZL przybędzie 55 lokali mieszkalnych, które znajdą się w czterokondygnacyjnym bloku. Ta miejska inwestycja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Kolejne bloki komunalne Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych wybuduje przy ul. Hulewiczów na Piątkowie. W czterokondygnacyjnym bloku znajdzie się 55 mieszkań, wśród których te na parterze i pierwszym piętrze będą dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Z ogólnej puli mieszkań 33 będą dwupokojowe, następnie 14 lokali trzypokojowych i 8 kawalerek. Każde mieszkanie w tym bloku będzie miało balkon.

Ponadto inwestor wybuduje też całą infrastrukturę wokół bloku, a więc powstaną drogi, chodniki i parkingi oraz tereny zielone, plac zabaw dla dzieci i elementy małej architektury. Inwestycja ma się rozpocząć w III kwartale tego rok.
fot. ZKZL

x

Zobasz także

Musi być bezpiecznie

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z kluczowych potrzeb człowieka. Stanowi także podstawę komfortowego funkcjonowania w miejscu ...

Duże , to znaczy jakie?

Jak duże mieszkania znajdziemy w ofercie deweloperów? W których projektach je kupimy? Ile kosztują? Sondę ...

Energooszczędne domy

Nie możemy lekceważyć wyśrubowanych celów, które Unia Europejska ustaliła pod kątem efektywności energetycznej budynków. Tym ...

Kiedy owoce M Plus?

Nie jest realne, by w ciągu roku, bądź dwóch ruszyła budowa 100 tys. mieszkań w ...

Gdzie chcą mieszkać poznaniacy?

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Wybierając je, powinniśmy zwrócić uwagę nie ...