Fotografia wnętrz

Nowe Ogrody rozkwitają

Bezpieczeństwo lokatorów, przestronne i jasne mieszkania, nowoczesne rozwiązania, a do tego – doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni.

Tym wszystkim mogą cieszyć się mieszkańcy Nowych Ogrodów, inwestycji dewelopera Proxin Ogrody, który realizuje swój projekt przy ulicy Meissnera 2 na poznańskich Jeżycach. Aktualnie realizowany jest już IV etap osiedla, który liczy 104 mieszkań, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. W sprzedaży wciąż dostępne są lokale od 30,48 do 81,97 mkw. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2019 roku. Deweloper oferuje również gotowe mieszkania z II oraz III etapu – tutaj metraż waha się od 55 do 80 mkw. – Dodatkowo dla klientów zainteresowanych lokalami z tych etapów przygotowaliśmy wakacyjny rabat – informuje Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Naturalnie blisko centrum

Wybierając mieszkanie, coraz więcej osób poszukuje spokoju i harmonii, jaki oferują osiedla zatopione w zieleni. Tak jest w przypadku Nowych Ogrodów, które od Jeziora Rusałka dzieli zaledwie 1 km. To doskonałe miejsce na wędrówki, bieganie, czy rodzinny relaks na plaży. Jeszcze mniej potrzeba, by znaleźć się w Ogrodzie Botanicznym. Te magiczne i pełne kwiatów miejsce to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią długie spacery. Natomiast tuż przy samym osiedlu znajduje się Muzeum Martyrologii Wielkopolan-Fort VII, które dzięki wparciu Unii Europejskiej będzie rewitalizowane. Warto zaznaczyć, że dużym atutem jest nie tylko bliskość natury, ale także sprawna komunikacja z pozostałą częścią Poznania. Do serca miasta można dotrzeć rowerem lub autem już w 15 minut, na dworzec PKP w 8 min, a do lotniska Ławica tylko w 5 min. Natomiast najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tylko 8 min spacerem od inwestycji, a pętla tramwajowa przy ul. Szpitalnej 17 min.

Komfort na każdym kroku

Klienci coraz częściej zwracają uwagę estetykę oraz dodatkowe udogodnienia. Szukają mieszkań na osiedlach, do których miło będzie wracać po ciężkim dniu pracy. – zaznacza Marlena Zapalska. – Zwracają zatem uwagę na pozornie banalne elementy, takie jak chodniki, zieleń, ławeczki, miejsca dla rowerów, tereny rekreacyjne czy place zabaw dla dzieci, których oczywiście na naszym osiedlu nie brakuje. Co istotne, rodziny na wyciągnięcie ręki mają liczne punkty handlowe, usługowe oraz placówki edukacyjne. Komfort to także bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowa ochrona .

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...