Bolechowo 750×200 – maj 2017
Agrobex 750×100 – czerwiec 2017

Osiedle Poznańskie na Starołęce

Osiedle Poznańskie na południu Poznania, na pograniczu Starołęki i Czapurów to najnowsza inwestycja Family House. Osiedle domów wielorodzinnych oddalone jest 6 km od ronda Rataje. Blisko też jest do Nadleśnictwa Babki.

Najnowsza propozycja dewelopera to czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne.

W każdym z budynków zaprojektowano 28 mieszkań rozmieszczonych na trzech piętrach. W ofercie są kawalerki, lokale 2-pokojowe, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe mieszkania z dwoma tarasami zlokalizowane na ostatnich piętrach. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową.

Pierwszy etap obejmował będzie 3 budynki wielorodzinne. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2017 roku, natomiast zakończenie pierwszego planowanego etapu nastąpi w marcu 2018 roku.

W oferowanym standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. W przyszłości deweloper zapowiada zadbanie o infrastrukturę osiedla, budując tu podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

Ceny kawalerek rozpoczynają się od 89.000 zł. Mieszkanie 2-pokojowe można kupić od 139.000 zł, a 3-pokojowe – od 154.000 zł. Za miejsce w hali garażowej trzeba zapłacić 9.900 zł

W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się także plac zabaw oraz przedszkole i żłobek, jak również sklep spożywczy i punkt handlowo–usługowy, czy przystanek autobusowy.

x

Zobasz także

Po ile będzie metr?

Czy zdaniem deweloperów wzrost kosztów realizacji inwestycji spowoduje podwyżki cen mieszkań? O ile mogą wzrosnąć ...

Zielony Sołacz Tarasy

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, ruszyła z budową poznańskiego kompleksu Zielony Sołacz Tarasy ...

Stopy procentowe a cena lokalu

W jakim stopniu podwyżka stóp procentowych może zdaniem deweloperów wpłynąć na sprzedaż mieszkań? Sondę prezentuje ...

Powstaje „Polanka Milczańska”

Budimex zrealizuje według projektu Studia Lisiak obiekt „Polanka Milczańska” w Poznaniu z ok. 230 mieszkaniami. ...

Więcej lokali socjalnych?

W projektowanej nowelizacji zaproponowano bezzwrotne wsparcie finansowe, udzielane na tworzenie lokali mieszkalnych na wynajem.Rządowe plany ...