Nickel 750×200 – Dąbrówka
Nickel 750×100 – Botaniczna

Osiedle Poznańskie na Starołęce

Osiedle Poznańskie na południu Poznania, na pograniczu Starołęki i Czapurów to najnowsza inwestycja Family House. Osiedle domów wielorodzinnych oddalone jest 6 km od ronda Rataje. Blisko też jest do Nadleśnictwa Babki.

Najnowsza propozycja dewelopera to czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne.

W każdym z budynków zaprojektowano 28 mieszkań rozmieszczonych na trzech piętrach. W ofercie są kawalerki, lokale 2-pokojowe, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe mieszkania z dwoma tarasami zlokalizowane na ostatnich piętrach. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową.

Pierwszy etap obejmował będzie 3 budynki wielorodzinne. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2017 roku, natomiast zakończenie pierwszego planowanego etapu nastąpi w marcu 2018 roku.

W oferowanym standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. W przyszłości deweloper zapowiada zadbanie o infrastrukturę osiedla, budując tu podjazdy i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem.

Ceny kawalerek rozpoczynają się od 89.000 zł. Mieszkanie 2-pokojowe można kupić od 139.000 zł, a 3-pokojowe – od 154.000 zł. Za miejsce w hali garażowej trzeba zapłacić 9.900 zł

W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się także plac zabaw oraz przedszkole i żłobek, jak również sklep spożywczy i punkt handlowo–usługowy, czy przystanek autobusowy.

x

Zobasz także

Jak się ma wielka płyta

W ciągu ostatniej dekady mieszkania w blokach z wielkiej płyty wolniej traciły na wartości niż ...

GUS:” Trwa budowlany boom”

Według wstępnych danych GUS, w okresie styczeń-październik 2017 r. oddano do użytkowania 139424 mieszkania,   ...

Polityka Miasta Poznania

W najbliższych dniach zostaną wprowadzone ostatnie poprawki do uchwały ustanawiającej Politykę Mieszkaniową Miasta Poznania na ...

Co wybierają single

  Które inwestycje mieszkaniowe najbardziej odpowiadają singlom? Czym się charakteryzują? Oto deweloperska sonda: Tomasz Sujak, ...

Kolejne bloki na Ratajach

Ponad 35 mln zł zasili w najbliższym czasie budżet Poznania. Rozstrzygnięto przetarg   na zakup ...