Finansowanie pomostowe

Otwarte Drzwi deweloperów

Tydzień po Targach Mieszkaniowych wielu deweloperów zaprasza klientów do obejrzenia mieszkań, w których chcą zamieszkać. I tak:

 

„Agrobex” zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty w sobotę 24.03.2018 r.

W godzinach 10.00-15. 00:Wilczak 20 w Poznaniu;Radosna III w Zalasewie; Osiedle Słoneczne w Szamotułach

Dom-Eko zaprasza na Drzwi Otwarte:
– Silva Eco Ville przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu w dniach 24 i 25 marca w godzinach 10.00-16.00,
– Polanka Kameralna przy ul. Polanka 10A w Poznaniu w dniu 24 marca w godzinach 10.00-16.00.

Inwestycje Wielkopolski zapraszają wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania lub lokalu na Zielonym Marcelinie lub Małych Garbarach 8 w dniu 24 marca w godzinach 10.00-15.00 do biura sprzedaży Nieruchomości Wielkopolski – Pośrednictwo przy ul. Garbary 53/2 IIp. w Poznaniu.

Mak Dom zaprasza na Drzwi Otwarte w inwestycji Rembertowska Park II do biura sprzedaży przy ul. Rembertowskiej 17A/5 w dniu 24 marca w godzinach 10.00-15.00.

Nickel Development zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania lub apartamentu na Osiedlu Botaniczna, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki lub w Willach Wodziczki w dniu 24 marca w godzinach 10.00-14.00 do biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

Novaform zaprasza na Drzwi Otwarte na Osiedle Koninko przy ul. Pisarskiej w dniu 24 marca i dodatkowo w dniu 7 kwietnia w godzinach 10.00-15.00.

Villa Developer zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania w Villi Venecja przy ul. Wenecjańskiej 7 w Poznaniu na Drzwi Otwarte w dniu 24 marca w godzinach 10.00-15.

Deweloperzy czekają wskazanych lokalizacjach z ciekawą ofertą i specjalnymi promocjami!

Ekonbud-Fadom zaprasza na Drzwi Otwarte

W najbliższą sobotę 24 marca deweloper Ekonbud-Fadom zaprasza na Drzwi Otwarte przy ul. Jasielskiej na poznańskich Podolanach. To wyjątkowe wydarzenie, które daje znacznie większe możliwości niż foldery czy strony internetowe. Dzięki nim można nie tylko porozmawiać z przedstawicielami dewelopera, ale także na własne oczy zobaczyć oferowane lokum oraz okolicę osiedla.

Wszyscy poszukujący własnego mieszkania, zaproszeni są na teren osiedla, przy ulicy Jasielskiej 12J/7 w godzinach od 10.00 do 15.00. Do dyspozycji gości będzie specjalista z biura z sprzedaży, który doradzi w kwestii zakupu nowego „M” oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania. – Dzień otwarty to już tradycja w naszej firmie. Gdy budynki są już na zaawansowanym etapie budowy, zapraszamy Klientów do oglądania mieszkań. W końcu własne M najlepiej wybiera się, gdy można je zobaczyć nie tylko na rzutach. – mówi Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. W sobotę zostaną zaprezentowane gotowe mieszkania od 55 do 140 mkw. oraz realizowanych aktualnie w budynkach numer 6 i 7 lokale o metrażach od 41 do 82 m2.

RED Real Estate Development

Jeśli szukacie mieszkania w dobrej cenie i świetnej lokalizacji zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Red Park. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (24 marca), w godz. 10:00 – 15:00 w budynku I etapu inwestycji. Podczas Dnia Otwartego będzie możliwość m.in. skorzystania z oferty specjalnej (mieszkania już od 5900 zł/m2), a przy zakupie mieszkania Klienci otrzymają umowę deweloperską gratis.

Drzwi Otwarte na Osiedlu Villa Park Brodowo
Osiedle Villa Park Brodowo, to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa i alternatywa dla osiedli oraz domów znajdujących się w zatłoczonych miastach. Wyjątkowe osiedle 111 domów w zabudowie szeregowej, z boiskiem sportowym i bajkowym placem zabaw, łączy w sobie także ponadstandardową jakość inwestycji i rewolucję cenow
Drzwi Otwarte na Osiedlu Villa Park Brodowo. Zapraszamy od piątku do niedzieli | godz. 16:00

x

Zobasz także

Rowery czwartej generacji

Na 21 marca planowane jest uruchomienie systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego czwartej generacji (PRM 4G). Trwają ...

Miejski Dworzec PKS

Radni miejscy zdecydowali o podziale spółki PKS Poznań S.A. Wydzielona część jej majątku – lokal ...

Golden Marketing Conference

W dniach od 19 do 20 marca na uczestników Golden Marketing Conference czeka ponad dwadzieścia ...

Strategia Polskich Mebli

Podczas największych targów meblowych w Polsce przedstawiono strategię marki dla polskiej branży meblarskiej, która ma ...

W Wiedniu to jest życie…

Po raz 10. z rzędu Wiedeń uznany został za najlepsze miejsce do życia w rankingu ...