Fotografia wnętrz
Ładowarki emu.energy

Perły dla Kleszczewa

W Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni odbył się VII ogólnopolski Kongres Perły Samorządu Dziennika Gazeta Prawna. Jest to projekt, który zdążył już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów.

Ceremonii towarzyszyła także gala wręczenia nagród w rankingu „Perły Samorządu”. Nagrody przyznawane są gminom, które wyróżniają się w sposób szczególny, nie tylko doskonale realizując powierzone prawem zadania, ale które podejmują ciągle nowe wyzwania poprawiając w ten sposób jakość życia mieszkańców. W przeprowadzonym przez Gazetę Prawną, w partnerstwie z profesjonalnymi firmami doradczo-audytorskimi, rankingu „Perły samorządu ocenie poddano finanse, przestrzeń i infrastrukturę, gospodarkę, oświatę i wychowanie, zdrowie, politykę senioralną, transport publiczny oraz środowisko i gospodarkę odpadami.

Gmina Kleszczewo w tegorocznej edycji rankingu „Perły Samorządu” znalazła się dwukrotnie w gronie laureatów, zajmując VI miejsce w konkursie głównym w kategorii gmin wiejskich oraz III miejsce w kategorii Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży.

W ramach rankingu Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży Dziennik Gazeta Prawna nagradza samorządy, które wyróżniają się dużą aktywnością w upowszechnianiu sportu i rekreacji, jak również osiągnęły wysoki poziom rozwoju bazy niezbędnej do realizacji zadań w tym zakresie.

Nagrody w imieniu gminy Kleszczewo odebrali wójt Bogdan Kemnitz oraz dyrektor GOKiS Michał Żelazek

x

Zobasz także

Plac zabaw zmodernizowany

CRKF AKWEN odebrał inwestycję finansowaną ze środków budżetu obywatelskiego, polegającą na doposażeniu placu zabaw na ...

Czyste Powietrze w Mosinie

12 lipca w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu Burmistrz Gminy Mosina Przemysław Mieloch podpisał Porozumienie z ...

Ważne dla Suchego Lasu

W nawiązaniu do przeprowadzonych spotkań informacyjnych dla mieszkańców gminy Suchy Las w dniu 09.01.2019 r., ...

Czerwonak z kładką?

Gmina Czerwonak chce wspólnie z Poznaniem wybudować nową kładkę pieszo-rowerową przez Wartę na wysokości mariny ...

Poznań Panattoni x3

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, nie zwalnia tempa w Wielkopolsce. W okolicy ...