Ładowarki emu.energy

Perły dla Kleszczewa

W Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni odbył się VII ogólnopolski Kongres Perły Samorządu Dziennika Gazeta Prawna. Jest to projekt, który zdążył już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów.

Ceremonii towarzyszyła także gala wręczenia nagród w rankingu „Perły Samorządu”. Nagrody przyznawane są gminom, które wyróżniają się w sposób szczególny, nie tylko doskonale realizując powierzone prawem zadania, ale które podejmują ciągle nowe wyzwania poprawiając w ten sposób jakość życia mieszkańców. W przeprowadzonym przez Gazetę Prawną, w partnerstwie z profesjonalnymi firmami doradczo-audytorskimi, rankingu „Perły samorządu ocenie poddano finanse, przestrzeń i infrastrukturę, gospodarkę, oświatę i wychowanie, zdrowie, politykę senioralną, transport publiczny oraz środowisko i gospodarkę odpadami.

Gmina Kleszczewo w tegorocznej edycji rankingu „Perły Samorządu” znalazła się dwukrotnie w gronie laureatów, zajmując VI miejsce w konkursie głównym w kategorii gmin wiejskich oraz III miejsce w kategorii Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży.

W ramach rankingu Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży Dziennik Gazeta Prawna nagradza samorządy, które wyróżniają się dużą aktywnością w upowszechnianiu sportu i rekreacji, jak również osiągnęły wysoki poziom rozwoju bazy niezbędnej do realizacji zadań w tym zakresie.

Nagrody w imieniu gminy Kleszczewo odebrali wójt Bogdan Kemnitz oraz dyrektor GOKiS Michał Żelazek

x

Zobasz także

41. Kurdesz Kasztelański

Kostrzyn zaprasza na trzy dni zabawy podczas 41. Kurdeszu Kasztelańskiego. Szczegóły na plakacie. Drukuj

Budowa dróg w Mosinie

Zakończono prace nad budową jednostronnego chodnika w ul. Nadleśnej w Krośnie. Brakuje tylko dwóch ławek ...

Program Czyste Powietrze

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, który odbędzie się w sobotę, 18 ...

Sezon wodniacki w Czerwonaku

Ciepłe majowe dni są idealną okazją, aby przypomnieć sobie jak wspaniale wypoczywa się nad wodą, ...

Dni Rzeczypospolitej Mosińskiej

Dużymi krokami zbliżają się Dni Rzeczypospolitej Mosińskiej. W tym roku impreza rozpocznie się w piątek, ...