Prezent dla przyszłych mieszkańców Kamienicy za Teatrem

Miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej lub usługa wykończenia pod klucz gratis to wyjątkowe prezenty, czekające na nabywców ostatnich 25 mieszkań w Kamienicy za Teatrem. Najnowsza promocja Nickel Development to doskonała okazja zarówno dla osób ceniących uroki życia w mieście, jak i potencjalnych inwestorów na rynku nieruchomości. Kto z niej skorzysta i zakupi mieszkanie w ścisłym centrum Poznania zaoszczędzi od 35 do nawet 54 tysięcy zł. Prezent przy zakupie mieszkania w Kamienicy za Teatrem to najnowsza akcja promocyjna przygotowana przez firmę Nickel Development. Każdy klient, który zakupi lokal w tej inwestycji, otrzyma od dewelopera za darmo do wyboru: miejsce parkingowe lub usługę wykończenia pod klucz. Promocja dotyczy ostatnich 25 mieszkań o powierzchni od 55 do 83 m kw. Wybierając jako prezent wykończenie mieszkania pod klucz można zaoszczędzić od 35 do prawie 54 tys. zł. Natomiast cena rynkowa miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej wynosi 35 tys. zł. Dzięki specjalnej mechanicznej wentylacji strumieniowej na dwupoziomowy parking Kamienicy za Teatrem mogą wjeżdżać także samochody z instalacją gazową.
– Mieszkania w Kamienicy za Teatrem, zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Dąbrowskiego 29, są niezwykle korzystną inwestycją na przyszłość. Kupione pod wynajem, dzięki bliskości poznańskich wyższych uczelni oraz wielu biurowców, stanowią z pewnością potencjalne źródło stabilnych dochodów – twierdzi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.W pobliżu naszego kompleksu znajdują się także przedszkola, szkoły, szpitale, liczne punkty usługowe, sklepy, banki, restauracje oraz teatr, kino i klub fitness.
Nabywcy ostatnich lokali w Kamienicy za Teatrem, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania pod klucz, otrzymają w ramach tej oferty profesjonalny projekt, przygotowany przez projektantkę Nickel Development. Klienci mogą zaproponować własne rozwiązania bądź wybrać jeden z sześciu gotowych stylów wykończenia, inspirowanych europejskimi metropoliami. Usługa wykończenia pod kluczy kosztuje standardowo 650 zł za m kw. i obejmuje: baterie i ceramikę łazienkową, WC, wannę, płytki, drzwi, klamki, parapety z kamienia naturalnego, panele podłogowe i listwy.
Kamienica za Teatrem, oddana do użytkowania pod koniec 2012 r., składa się z dwóch części: biurowej oraz mieszkaniowo-usługowej. Od frontu, przy ulicy, w ciągu secesyjnych kamienic, zlokalizowano awangardowy budynek biurowy z reprezentacyjną elewacją ze szkła i kamienia. Druga, wewnętrzna część kompleksu, składa się z 5 segmentów tworzących przestronne atrium. Na pięciu piętrach znajduje się 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 83 m kw., natomiast na parterze 14 lokali handlowo-usługowych, wychodzących na obsadzone zielenią patio. W hali garażowej może parkować aż 258 samochodów.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...