Fotografia wnętrz

Promocja hipotecznego w Millennium

Od 15 lipca 2010 r. bank Millennium oferuje 0 proc. prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz kredytu „Rodzina na swoim”, a także atrakcyjne marże, w tym dodatkowo możliwość obniżenia marży dla aktywnych klientów. Marże niższe są o 0,2 p.p. w porównaniu do marż standardowych dla klientów, którzy korzystają już lub zadeklarują gotowość korzystania z innych produktów banku: będą posiadaczami konta osobistego w banku Millennium lub będą użytkownikami karty debetowej do konta w banku, czyli wykonają za jej pomocą transakcje bezgotówkowe na kwotę 500 zł miesięcznie.
Dodatkowo Millennium oferuje finansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości. Opłata za wycenę nie jest wymagana do rozpatrzenia wniosku i może być skredytowana. Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest pobierana po 3 latach kredytowania oraz w trakcie pierwszych 3 lat, jeśli suma nadpłat nie przekroczy 30 proc. kwoty kredytu. Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu.
Te same warunki są możliwe do uzyskania w programie „Rodzina na swoim”, w ramach którego przez pierwsze 8 lat do 50 proc. odsetek kredytu pokrywa Skarb Państwa. BKK

x

Zobasz także

Nagłe osłabienie złotego

Złoty od kilku dni traci na wartości w relacji do głównych walut, w tym franka ...

PIT od pracodawców

Sposoby i terminy przesyłania informacji o dochodach za 2019 r. Jeżeli w 2019 r. zatrudniałeś ...

Kiedy złożyć PIT za 2019 r.

Zmienia się termin złożenia wszystkich zeznań podatkowych PIT dla rozliczenia za rok 2019 – możesz ...

Resort o mikrorachunku

PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie na indywidualny rachunek podatkowy, tzw. mikrorachunek ...

Budżet po 10.miesiącach

Dochody budżetu państwa w okresie styczeń – październik 2019 r. dochody 332,9 mld zł, tj. ...